Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy cukorbeteg lettem?

Lehet, hogy cukorbeteg lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 30 éves, 183 cm magas kb 68-70 kg sportos testalkatú nő vagyok. A problémám az, hogy a.kisfiam születése óta, kb másfél éve elég sok vizet iszom naponta, értsd 8 10 liter. Állandóan szomjasnak érzem magam. Ezzel még nem is lenne bajom, de közben nagyon -furcsán elkezdett kiszáradni a bőröm. Az ajkam folyton bereped, akármivel kenem, a bokámon furcsa sötét, száraz szinte pikkelyes dolgok kezdtek megjelenni, és hiába kenem hidratálóval, nem múlik el.

Mivel itt a korona vírus miatt teljesen leállt az élet, amíg fel nem oldják a korlátozásokat nem tudok orvoshoz menni. Gondoltam hátha valakinek volták már hasonló tünetei?


2020. ápr. 20. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mérjél cukrot...ez nem játék.
2020. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérd meg a cukrod bárhol lehet kapni mar ki se kell mozdulnod hogy rendelj egy olyen készüléket ami megmeri. Vagy konzultálj a hazi orvosoddal telefonon fel lehet hívni. Ne hanyagold el mert ez nagyon komoly dolog.
2020. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél év alatt hogyhogy nem jutottál el az orvosig? Én 2 hétig voltam ilyen állapotban, utána mértem, nagyon magas volt. Mentem is be a kórházba.
2020. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez szinte biztos, hogy cukorbetegség.
2020. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!