Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bétablokkoló szedése mellett...

Bétablokkoló szedése mellett futhatok?

Figyelt kérdés
Szeretek sportolni, es nem szedek nagy adagot, legkisebb hatoanyagu tablettanak a felet.

2020. máj. 30. 00:44
 1/5 anonim válasza:
100%

Én is szedek (Betaloc 25 mg), de nem mondott egyik orvos sem olyat hogy ne csinálhatnék valamit. Néha megyek konditerembe is, de még sosem lett bajom :D

Szerintem fuss nyugodtan, aztán ha rosszul érzed magad akkor abbahagyod.

2020. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől szerintem simán futhatsz. Amúgy miért szeded? Rendszeresen?
2020. máj. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is szedek (Betaloc) és versenysportolok mellette.. úgyhogy ha nem leszel rosszul akkor nyugodtan fuss
2020. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendszeresen szedem. Tul gyors a pulzusom nyugalmi helyzetben (80-90). Es ereztem ezt a szivdobogas erzest, ami zavart.

Csak sokszor nem tudok aludni este, aznap mikor futok. Pedig jó pár órával elotte futok, nem este. Olvastam, hogy ha sportolunk mellette a testunk osszezavarodik a gyogyszer szedese/hatasa miatt.

2020. máj. 30. 11:21
 5/5 anonim válasza:
Nálam is előfordul néha heves szív dobogás érzés.. gondolom jarsz kontrollra tehát ok látják ha valami elkezdene sulyosbodni.. talan próbálj meg úgy futni mintha most tanulnak csak meg tehát fuss pl 1 percet aztán fel perc séta és ezt növeld folyamatosan. Hagyd hogy a tested hozza szokjon
2020. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!