Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pszichésen lehet érezni...

Pszichésen lehet érezni szívritmuszavart?

Figyelt kérdés
Pszichésen lehet érezni olyant, hogy nincs szervi bajod de szívbajt érzel pszichésen?

2020. jún. 17. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen..pánik, szorongás,stressz okozhat ilyen érzést. Van aki hipochonder, és azt érzi ő komoly szívbeteg.
2020. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És hogy lehet megállapítani, hogy tényleg pszichés vagy tényleg baj van?
2020. jún. 17. 12:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

EKG, Holter, UH.

Extrasystolékat meg lehet érezni pszichésen is.

2020. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha 2 éve ezelőtt volt ekgm és ultrahangom és jó volt akkor ki lehet zárni a szívritmuszavart ? S a szívbetegséget ?
2020. jún. 17. 13:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szervi bajod van, hanem inkább pszichés, lelki.
2020. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
2 év sok idő. Már csak a megnyugvás miatt is csináltatnék egy kardiológiai kivizsgálást.
2020. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet és egy szimpla ekgval sem. Holter kell hozzá. Egyebként pszichésen nem lehet erezni ritmuszavart. Az vagy van vagy nincs. Ha már érzed akkor van. Hogy mi az ok az már egy más kérdés. De kevésbé pszichesen alakul ki inkabb az ionhazrartas megborulása miatt. Szedj kalciumot meg magnéziumot 2:1 aranyban meg egyél banánt mert kalium is kell a szívnek. Ezektől 1 hónap utan el is múlhat.
2020. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De amúgy mit lehet érezni ha valakinek szívritmuszavara van? Én ilyen fura égő érzést érzek már napok óta a torok és mellkas tájon, a pulzusom kb 75-85 ha nem stresszelek. Ez lehet az?
2020. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem! Én azt érzem hogy össze vissza ver a szívem rohadt ijesztő. A pulzusod meg teljesen normális. Neked szerintem refluxod van nem ritmuszavarod
2020. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na nekem olyat nem csinál, csak ha stresszelek mondjuk hogy milyen lesz a vérnyomásom/pulzusom, tuti felmegy vagy 90-re a pulzusom. Akkor mégjobban megijedek és viszi tovább, ez egy ördögi kör xd
2020. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!