Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Addig, amíg nem volt kivéve a...

Addig, amíg nem volt kivéve a mandulám, jó sok antibiotikumot írtak ki mindig. Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt kivéve a mandulám, sok antibiotikumot írtak ki. Egy évben volt 6-8 kúrám. Nem sok ez? Most aggódom, miket okozhatott? Évek óta nincs már mandulám, most meg fogászati kezelésekre szoktam kapni...de már félve veszem be? Szedek vitaminokat, probiotikumot is. Nagyon ártalmas?

2020. júl. 21. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

A gyomornak semmiképp nem jó. Sőt, hosszú távon ártalmas

Nekem évente 2 szer gyullad be. 41 vagyok, nem vetetem ki mert rohadtul félek hogy meghalok a műtét során.

2020. júl. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én sem akartam kivettetni,mert jó ha meg van,nyírokszerv. Én nekem muszáj volt, mert nyáron is begyulladt a 30.fokban,és csak az antibiotikum segített sajnos.
2020. júl. 22. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem. Főleg mikor gennyes hólyagokkal van tele..fuu de utálom.
2020. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
De, eléggé sok. De a hozzászólásaidból úgy tűnik, hogy azért tudatosan állsz a témához, szóval ha már a kezelések alatt is törődtél a bélflóráddal és utána is lelkiismeretesen végezted a kúrákat, akkor hátha tudtad mérsékelni a károkat. Szerintem olvastad már ezzel kapcsolatos hozzászólásaimat, hogy milyen veszélyei vannak, ha tartósan megborul a bélflóra. De ha komolyan próbálsz tenni a megerősödéséért, akkor még pluszban egy-egy antibiotikum azért nem lesz az "utolsó döfés".
2020. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon utálom az antibiotikumokat, de néha muszáj. Igen, a probiotikum bizony sokat segített. Főleg az Enterol, és a Béres probio.
2020. júl. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!