Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt mar hogy olyan helyen...

Volt mar hogy olyan helyen jott ratok a hasmenes,ahol nem tudtatok elintezni? Pl. utcan, buszon.. Mit csinaltatok? vagy barmi kinos sztori

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rám a sivatagban Jordániaban. Durva volt. Csoporttal voltunk és sehol egy fa, sehol egy szikla... Osszeszoritott foggal kibirtam az étteremig, olyan 2 órán keresztül. Az ellenségemnek sem kívánom. 😂😂
2020. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az volt hogy elindultam otthonrol, es benn a varosban ramjott a hascsikaras, de egy olyan helyen voltam ahol nem volt bevasarlokozpont ahol ugye van wc. Megprobaltam elindulni egy plaza fele, hogy ott urithessek, de egyszeruen nem birtam visszatartani, es befostam egy kicsit. Sose volt meg velem ilyen ugy megijedtem, nemtudtam mit csinaljak. Vegul leszalltam a buszrol rogton, es kerestem egy bokrot, bar lattak paran es odafostam. Ket lepest kellett volna meg tennem osszeszarom magam szerintem. Es meg ezutan is gorcsolt a hasam. Sosem volt meg ilyen rossz elmenyem...es azt se tudom mitol kellett.
2020. aug. 7. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Láttam màr olyat, hogy valaki a metrón tolta le a gatyáját és leguggolva végezte dolgát. Nemi szerve is nagyon látszott.

Hasmenése volt. Gondolom még kellemetlenebb lett volns neki, ha a nadrágba megy és úgy megy végig a városon.

2022. nov. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!