Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós a párom. Mit tegyek?

Depressziós a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyunk a párommal.Minden szép volt az elmult időszakban. Lassan három hónapja totál befordult.

Annyira hogy már a kapcsolatunk is veszélyben.

Semmi intimitás nincs köztünk.

Én bujok kezdeményezek de nem viszonozza. Számára minden rossz és kilátástalan meg hogy én jobbat érdemlek nála stb...

Orvosrol hallani sem akar.

Nem tudom mit tehetnék .

Szeretném h jobban legyen és minden jó legyen köztünk.


2020. aug. 8. 14:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő míg ebből kimászik?
2020. aug. 8. 21:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre senki sem tud válaszolni
2020. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az a igazsság hogy nekem van egy 8 éves fiam. És van h vele is tiszta feszkos. Neki van 2 lánya de már mind a 2 nagy korú és külön élnek a párjukkal.

Ezért lenne jó ezt a dolgot stabilizálni. Most kicsit össze szolakoztunk és ki vonult a másik szobába. Ezt is nem tudom miért csinálja.Nem egyszer jött azzal h kint alszik. Kicsit ilyenkor ugy érzem mint ha lelkileg ezzel zsarolgatna. Mert tudja h szeretek vele aludni nyugodtabb vagyok ha tudom mellettem van.

2020. aug. 8. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!