Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Maszkellenesek, járványtagadók...

Maszkellenesek, járványtagadók, vírustagadók a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Több krónikus betegségem van. Hetente több alkalommal járok kórházba életbentartó kezelésre.


A veszélyeztetett csoportba tartozok a fentiek miatt. Sokat vagyok emberekkel "összezárva" betegszállítóban, kezelőben.


Maszkot szoktam hordani, kötelezővé is tették. Biztosítják is minden egyébbel együtt.


Elég rossz a helyzetemben hallani a napi új fertőzötteket. A halottakat meg pláne. Főleg, hogy "meghalt kettő krónikus beteg".


Mit tennétek a helyemben?


Próbáljátok meg beleképzelni magatokat a helyzetembe.


Van veszély, nincs veszély?

Mindenki mást mond.


Maradjak otthon, vagy jöjjek-menjek akkor is, ha nem muszáj?


Ti ebben a helyzetben kockáztatnátok?

Érdemes megadni az esélyét annak, hogy esetleg belehalok? (Betegségek miat...)


Vagy amikor lehet maradjak otthon. Ha mennem kell, maszk és óvatosság.


Arra kérlek benneteket, hogy most konkrétan az én helyzetemre fókuszálva válaszoljatok. Ne általánosságban.


Köszönöm.



2020. szept. 13. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem az orvosok mondják ezt, hanem az a néhány covidceleb, akik nyilatkozhatnak a médiában.
2021. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

Neked lehet, hogy a celebek mondják. Nekem nem.


Heti 3x járok kezelésre és ott beszéltük meg orvosokkal.


Természetesen nem csak velem. Minden beteggel külön megbeszélték.



Betegséggel kapcsolatban orvoshoz megy az ember. Ha autót kell megcsináltatni akkor autószerelőhöz.

Szerintem mindenki maradjon a szakmájánál.

2021. dec. 7. 12:16
 63/67 anonim ***** válasza:
27%
Az orvosoknak ezt kell mondani. Ha régi ismerősöd lenne egy orvos, és 100%-ig megbízna benned, nem ezt mondaná. Az azért elég beszédes, hogy több ezer eü. dolgozó inkább lemond a karrieréről, mint hogy beoltassa magát.
2021. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
80%

63: Jajj ... :DDD


Kérdező, szerintem nagyon jól megfogalmaztad, mindenki maradjon a saját szakmájánál. Kár, hogy ezt rengeteg agyhalott elfelejti...

2021. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
A világ összes orvosa közül nem volt egy aki kiálljon és elmodja, hogy kényszerítik őket, hogy ezt mondják?
2021. dec. 10. 08:15
 66/67 anonim ***** válasza:

Dehogynem, van sok, csak ők nem szólalhatnak meg a médiában. Na meg a karrierüket is tönkreteszik, ezért sokan, akik egyetértenek velük, nem mernek megszólalni.

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
Ez igen...
2021. dec. 15. 07:16
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!