Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem volt még elég a maszkvisel...

Nem volt még elég a maszkviselésből?

Figyelt kérdés
Nekem már marhára elegem van. Hogy őszinte legyek azt még elhiszem hogy létezik a vírus, de konkrétan akárkivel beszélek senki nem hallott még arról se hogy valaki megbetegedett volna, olyanról meg pláne aki komolyabb helyzetbe került volna miatta. Anyám is elkapta, 3 hét karantén, de semmi nem volt, egy napig fájt a feje. Pedig nem fiatal, közel a 60-hoz (öregek otthonában dolgozik). Együtt él a 90 éves gégerákos öreganyámmal, meg a 70 körüli nagynénémmel, és egyiknek se volt semmi baja. Egyértelműen túl van misztifikálva ez az egész. Idén még hordom a maszkot, de jövőre nem vagyok hajlandó. Oltást meg nem hagyom beadatni, ha kötelező lesz ha nem. Amúgy is egy vírus ellen ami mutálódik ló.zart sem ér az oltás. Vélemény?
2020. szept. 15. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó éjszakát és szép álmokat kívánok Nektek!

Vírus ide vagy oda én elfáradtam, de holnap elolvasom mit írtatok. :)

2020. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy-két hét, befejezem a bevásárlást, felveszek pénzt a rendelésekre, aztán majd csak ritkán mozdulok ki, akkor ritkán kell majd a maszk, kendő, illetve sál.
2020. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

A maszkolás ebben a formában (itt-ott kell csak, rengeteg egyéb helyen és módon is érintkeznek az emberek, amit nem is lehet elkerülni igazából, nem megfelelően viselik, nem is tökéletes, máshol is kijuthat/bejuthat a vírus) nem sokat tesz hozzá a védelemhez, ha egyáltalán. Persze lehet most mondani, hogy de ott a videó, meg az adatok, hogy megfogja a 80%-át stb. Igen, így van, laborban és zárt rendszerben, de az emberek nem laborban, nem zárt rendszerben és főleg nem 0-24-ben maszkban élnek. Így az 80% már 8% sincs a végelszámolásnál.

Meg lehet nézni, gyakorlatilag mindenhol hasonló szabályozás van a maszkviselésre a világban, ennek ellenére a legkülönbözőbb számokat és trendeket produkálják az egyes országok, tehát más tényezők befolyásolják a jó vagy rossz értékeket. Ha döntően a maszkon múlna dolog, a hatásának szignifikánsan érvényesülnie kéne és nagyon hasonlónak kellene mindenhol lennie a helyzetnek.

2020. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Buta
2020. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es

Ide nem a nevedet kell beírni, hanem válaszokat.

2020. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tessék viselni!
2021. febr. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!