Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki mit gondol erről a határzár...

Ki mit gondol erről a határzár dologról? Van értelme? Nevetséges vicc az egész?

Figyelt kérdés
Szerencsére én már atestem a covidon, ami az en esetemben gyengebb volt mint egy sima natha. Szuleim nem kaptak el. Jovo heten koltoznek ki Csehorszagba, de simán lehet hogy karantenba vagnak 2 hetre. Komolyan ti latjatok ennek az egesznek az ertelmet? Egesz nyaron mindenki utazott es alig volt fertozott, most meg zart hatarok mellett 1000 folotti a fertozottek szama. Mi ertelme akkor ennyire megbenitani az utasforgalmat, tonkretenni a turizmust es a repuloforgalmat? Szerintetek meddig fog ez a hatarzaras baromkodas kitartani?

2020. szept. 21. 18:43
1 2 3 4 5 6
 51/53 Pombe ***** válasza:

@50


Nem is kell neki indokolnia a #48-nak, csak mutassa meg a kormány cáfolatát erre:


[link]


A járványügyi matekosok nem javasolják a határ, és reptérzárást, és világosan rámutatnak, hogy a kívülről jövő fertőzés rémképe nem megalapozott.


Nyilván van a kormánynak valami észérve ez ellen. A politikusok bizonyára remek járványügyi szakértők, hogy ilyen nagy ívben tojnak a matekosok fejére.


Merkely ugyebár mindent korlátozni akar, meg határt zárni... Amit zárni lehet, azt ő zárva akar látni, mint a #48.


[link]


De itt a kormányzó párt nem ért egyet Merkely-vel, és azt mondja, hogy ez a nagy korlátozósdi csak Merkely magánvéleménye.


Még ezt is mondja a kormányzó párt: ""nincs ok a kapkodásra", folyamatosan követni kell a szomszéd országok és más országok esetén a fertőzöttségi mutatókat, és majd annak megfelelően kell döntést hozni."


De a szomszédos országok nem zárták be a határaikat és a reptereiket!


Akkor mégis mi a tök alapján döntöttek úgy, hogy a repteret, határt zárni kell??? - kivéve, a visegrádi országok felől. Mi ez a marhaság??? Onnan nem jöhet vírus?


Nekünk mindenképpen mást kell csinálni mint más EU-s ország? Mert honunkban annyi rettegő van még egyelőre nem kirúgva az állásából, hogy azok lelkesen fognak a kormányra szavazni?


Egyszerűen nincs más értelmezhető ok, pontosabban én nem tudok másról (vagyis a kormány tojik a gazdaságra, csak a szavazatokat akarja begyűjteni). És az, hogy csak a visegrádi országokból jöhetnek be hozzánk? Egyszerűen... megáll az ember esze.


Tudod mit jelent ez? Hogy a kormány nem minket félt, hanem szimplán politizálásra használja fel a koronát.


[link]


[link]


Mellesleg reggel hallottam, hogy a reptérből élő egyik cégnél éppen most rúgtak újabb 5 embert. Gyakorlatilag most már minden nap tudomásomra jut ilyesmi...

2020. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Engem pl. az bosszant, hogy autoval siman atengedik az embert a hataron, repulovel meg karantenba tesznek. Legalabb elfogadnak a kulfoldon csinaltatott tesztet...
2020. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

31#


"A virust külföldről hurcoltak be." Minden orszag ezt mondja!!!

En Hollandiaban elek, ugyanezt hajkurasszak. Csak eppen nem b...nak be karantenba ha kulfoldrol erkezel, azonkivul elfogadjak mas orszag tesztjet.

2020. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!