Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia ? Csontrák ? Vagy...

Leukémia ? Csontrák ? Vagy egyéb betegség ?

Figyelt kérdés

3. hete fáj a lépem és a májam . Végig fájdalomcsillapítót szedtem rá. Emellé társult bedagadt nyirokcsomó és fejfájás is valamint 4.napja minden fogmosásnál vérzik az ínyem . Elmentem orvoshoz ,most is a klinika belgyógyászati osztályán fekszem ,de még nem jöttek meg az eredmények .

Eddig volt sima verképen ,kvalitatív vérképen valamint vvt-t is néztek . Ma hasi ultrahangom és mellkasröntgenem .

Holnap lesz csontszcintigrafiám amitől kicsit félek . Úgytudom ez az eljárás a csontokban lévő daganatok/áttétek kimutatására szolgál . Ha valaki átesett mar ezen szívesen fogadom a tapasztalatait ! Kicsit nyugtalan vagyok a tüneteim miatt de nyugtassatok meg !

Köszönöm a válaszokat előre is .



2020. szept. 30. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/175 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. :( kitartást!!!
2020. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/175 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2020. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/175 A kérdező kommentje:
Napi 2szer kell fajdalomcsillapítót szednem ma kellett 3.at is , sajnos most elég rosszul vagyok nemhat a gyógyszer , lehet ebből ma ügyelet lesz...
2020. nov. 17. 17:57
 44/175 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett a diagnózis?:(
2020. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/175 A kérdező kommentje:

Még mindig nincs diagnózis , én sem hiszem el...

Lehet 2hét múlva vesznek csontvelőt de meg az sem biztos.. nem is ertem

2020. nov. 17. 21:02
 46/175 anonim ***** válasza:
100%
😳 Erre már nem is lehet mondani semmit, az egészségügyet sem minősíteném, pedig tudnám, hiába a 'kenyéradóm'. Szorítok neked, jelentkezz, ha új híreid vannak, vagy előrelépés történt!
2020. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/175 A kérdező kommentje:

Jóestét mindenkinek 😊!

Sikerült online ügyfélkaput nyitnom, szóval megtudtam nézni az orvosi leleteimet. A legutolsó vérvételem eredményei között szerepel az alacsony fehérvérsejtszám ,a fehérvérsejtekben viszont magas a limfocita szam . Alsó határt súrolja a vörösvértest es a hematokrit . Emellett az MPV ( mely a csontvelővel van összefüggésben ) csillagozva van és határértéken felül .

Az összes vírus teszt amit néztek negatív plusz az autoimmun betegségek is .

Szerintetek ?

2020. nov. 18. 22:17
 48/175 anonim ***** válasza:
83%
Ezek az értékek csak arra engednek következtetni,hogy elégtelen csontvelő működés, hematológia betegség a panaszaid oka. BNO kóddal ellátott diagnózist csak az orvos tud mondani.
2020. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/175 anonim ***** válasza:
73%
Szorítok, hogy ne legyen komoly bajod. Mondjuk az sem mindegy, mennyivel magasabbak-alacsobbak az értékek, lehet nem jelentősen.
2020. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/175 A kérdező kommentje:
Egyépként nincs sok eltérés csak a tünetek erősödnek és fájnak nagyon . Koszi !
2020. nov. 20. 16:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!