Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy korona virusos...

Lehetséges hogy korona virusos vagyok? Vagy más áll a háttérben?

Figyelt kérdés

Elso sorban nem magam miatt aggodom hanem az idosebb csaladtagjaim miatt.

A tuneteim: nem kapok rendesen levegot ami elegge erosen nyilvanul meg, nem erzem a szagokat,orrfolyas,neha berekedek.Hoemelkedeshez alltam mar eleg kozel de meg nem volt.

17/l



2020. nov. 13. 18:29
 1/5 anonim válasza:
0%

Igen, hol laksz, hogy hívnak, kérném a személyes adataidat.

Kiküldöm hozzád a hatóságokat, hogy tesztelhessenek.

2020. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Háziorvosod felhívtad?
2020. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg mindenki az, még én is. De lehet senki sem koronás. A teszt csak politikai kampány. De ha szeretnél táppénzt, ki lehet használni a lehetőséget. Ha jól beképzeled magadnak, még bele is lehet halni, mint bármilyen betegségbe.
2020. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Ezek tipikus tünetek, de biztosat mondani csak teszt alapján lehet. Amihez nem fogsz egyhamar hozzájutni, utóbb meg már nem sok értelme van, addigra valószínűleg nem is fertőzöl már olyan erősen. De azért hívd fel a háziorvost, otthon meg próbálj meg elkülönülni, hogy ha eddig nem, ezután már ne fertőzd meg őket (egy háztartásban élőknél úgy tudom, 50%/hét a valószínűsége, hogy megfertőzöd őket, szóval van értelme megpróbálni elkülönülni).
2020. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2020. nov. 13. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!