Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Majdnem 200 halottal még...

Majdnem 200 halottal még enyhítést terveznek? Nem épp szigorítást kéne?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted ez sok? Szerinted ez valós adat? Nem szeretnék vitatkozni, de jól tudják, mikor kell enyhíteni (jön a karácsony, vásárlás. Nyáron megint enyhitesre lehet számítani, ugyebár...)
2020. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
37%
Lesz enyhítés vagy sem, teljesen mindegy; a Karácsony az Karácsony, a Szilveszter pedig Szilveszter. Nyiván nem fog az ország bezárni és otthon kuksolni. Esetleg céges bulik nem lesznek, az elképzelhető (bár ez is fura: naponta össze vannak zárva az emberek a munkahelyeken, de ugyan azok az emberek nem költhetnel el egy évzáró vacsorát az azstal mellett. A munkaasztal oké, a terített pedig nem...)de a családi összejöveteleket, szilveszterezést nem lehet betiltani. Szerintem nem is akarják/fogják/merik. Orbán írtózik a népszerűtlen döntésektől.
2020. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

" Orbán írtózik a népszerűtlen döntésektől."


Csak ott bicsaklik meg a gondolatmenet hogy sokak szemében épp az a népszerűtlen döntés ha nem lesz szigorítás... mert sokan elvárnák a szigorítást.....


Bár az én szememben OV és Kúrmánya nem tud népszerűtlen döntést hozni, mert az az ember az én szememben egy erkölcsi hulla 20 éve.


Mindegy mit csinál-10 évre előre megbukott.

2020. dec. 5. 17:49
 4/74 anonim ***** válasza:
31%

Az egész "második hullám" nem más mint kőkemény politika és üzlet!


Ha valaki meghal akkor arra azonnal rámondják, hogy a korona miatt, még akkor is, ha nem volt fertőzött.


Fosatják a népet szó szerint.


Nem vagyok vírustagadó, a koronavirus valóban létezik, de enyhén szólva is túl van filázva

2020. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon remélem, hogy normális, vásározgatós- bulizgatós ünnepeink lesznek.


Nem is értem az aggodalmat, az enyhítés nem azt jelenti, hogy kötelező lesz kimozdulni, hanem azt, hogy lesz rá lehetőség.

Aki tart ettől az enyhe vírustól amit 10/8 ember észre sem vesz, az felőlem nyugodtan bezárkózhat.

2020. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
10%

#4, kb ugyanezt írtam egy tegnapi kérdezőnek, le tiltott, mert nem látom a kérdést. Mindegyis.

Emberek tömege van egyszerre pl a tescoban, össze fogdosnak mindent. A kosarat mikor fertőtlenítik? Oké, hogy haza megyünk és szépen kezet mossunk.

De, ha már megmostam a kezem, és ki öntöm a chipset, nem viszek be bacit, virust? Szóval, mi értelme ennek az egésznek megkeseríti az életünket, főleg a maszk. 😡

2020. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesz enyhítés.

Négyes, te húzzál az ezotériába, ott a helye a hozzád hasonlóknak.

2020. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

"Nagyon remélem, hogy normális, vásározgatós- bulizgatós ünnepeink lesznek."



Hát akkor neked szopás lesz, mert PONT EZ AZ ami 100% hogy nem lesz idén.



Gulyás Gergely hangsúlyozottan személyes véleménye, hogy a karácsonyi időszakra speciális szabályokat kell hozni.

„Jó lenne, ha ez a találkozásokat is érintené. Nem lesz olyan a karácsony, mint az eddigiek voltak. De a találkozásokat nyilván a családok között talán valamivel szélesebb körben is érdemes néhány napra lehetővé tenni”


[link]


vagyis az össznépi sokadalom vásár stb na az KIZÁRT.


Már annak is örülhetsz ha saját szűkebb családdal összejöhetsz.

2020. dec. 5. 18:01
 9/74 A kérdező kommentje:

"kb ugyanezt írtam egy tegnapi kérdezőnek, le tiltott, mert nem látom a kérdést. Mindegyis."


Madárkám. Elemi logika. Attól hogy én téged (esetleg.... )letiltalak, attól még a kérdés marad és látod is...

2020. dec. 5. 18:02
 10/74 anonim ***** válasza:
Bazsikát elvihetné már a vírus...
2020. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!