Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Majdnem 200 halottal még...

Majdnem 200 halottal még enyhítést terveznek? Nem épp szigorítást kéne?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
35%

Tényleg nem értem, hogy a rettegőket miért is zavarná, miben befolyásolná mások öröme?!

A nagymamám is be van zárkózva, rendeli a kaját, teljesen irreleváns számára, hogy én vásározgatok-e.

2020. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
14%

az semmi.. majd ha napi 10e halott lesz, talán behúzzák a farkukat az emberek.


Amúgy is mi a probléma? A halottakat majd pótolják migránsokkal.

2020. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:

"Tényleg nem értem, hogy a rettegőket miért is zavarná, miben befolyásolná mások öröme?!"


miért neked az öröm hogy egy csomó görény közt csörtetsz a tömegben és vered el a pénzt értelmenincs szarokra???


Meg letapostatod a lábad a plázában miközben megveszed a 10. lapostévét hogy még a sufniban is legyen?

ez az öröm?

EZ???

2020. dec. 5. 18:06
 14/74 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen speciális szabályok valószínűleg lesznek, de azt nem nevezném enyhítésnek. Mondjuk nem kell nyolcra hazaérni, ilyenek.
2020. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:
na hát az meg a minek kategória.... nem 8 hanem 10től lesz kijárási na bumm. nem oszt nem szoroz.
2020. dec. 5. 18:08
 16/74 anonim ***** válasza:
83%

4-es:

"Az egész "második hullám" nem más mint kőkemény politika és üzlet!"


Ezt az érvet sosem értettem. Áll a gazdaság, áll a turiznus-vendéglátás; ez marhára nem "üzlet"... Sem bevétel, sem ebből befolyó adók, semmi. Úgy hiányzott ez bármely kormánynak, mint ablakos tótnak a hanyattesés.

2020. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
60%

Bizonyos rétegeknek nagy üzlet a válság.


Egyébként érdekes, hogy tavaly nyáron voltak akik megmondták, hogy 2020-ra újabb válság lesz kilátásban.



Most meg megy a huzavona.

2020. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
67%

Engem pl. azért zavar, ha a sok nemtörődöm polgártárs megfertőződik coviddal, mert két hét múlva a tünetmentes vírushordozó anyuka elviszi beoltatni/fülfájást gyógyíttatni a csemetéjét a 60 éves testvérem rendelőjébe, és esetleg megfertőzi az ott dolgozók valamelyikét.

Ha tovább nő az esetszám, és száz bolti vásárlóból kétszer annyi lesz vírushordozó, mint most, akkor a bolti pénztáros is kétszer akkora eséllyel fog megbetegedni.

Ha pedig több a beteg, akkor többen lesznek súlyos állapotban, többen igényelnek kórházi ellátást, és a túlterhelt kórházakban nem kap majd normális ellátást se a sürgős műtétre szoruló ember, se a balesetes, se az agyvérzett vagy a szívinfarktusos. És ez sajnos nem csak azokat érinti majd, akik felelőtlenek voltak, legkevésbé pedig a felelőtlen politikusokat. Nekik még fog jutni nővér és szakorvos egyaránt, akár megbetegszenek, akár baleset éri őket.

Joli néni a 8. emeletről már nem lehet ebben olyan biztos.

2020. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
50%

Nagyjából idén januárban néztem, hogy szeretett hazánkban az átlag IQ 100 alatt mozog. Elsőre nehezen akartam elhinni, hogy ennyi.. finoman szólva sem túl okos egyén él itthon, mert ~95 IQ gyakorlatilag nem elég arra, hogy ok-okozati összefüggéseket lásson az ember, esetleg fel tudjon érdemben szólalni az állításai mellett.

Aztán jött 2020 és minden ember szerzett gyorsított eljárással egy virológus végzettséget. Az emberek, akik retardált énjüket csendben elrejtették, most elkezdtek hangot adni véleményüknek, és sajnos realizálnom kellett, hogy a statisztikák igazat szóltak: tényleg ennyi idióta él itthon. Erre egy bizonyíték az is, ha végignézzük a kérdésre érkezett válaszokat.

2020. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:

Milyen jó hogy te vagy a kivétel. Sok hülye közt egy szem helikopter.

nehogy aztán beakadjon a propeller valahova mert lezuhansz.

2020. dec. 5. 18:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!