Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Majdnem 200 halottal még...

Majdnem 200 halottal még enyhítést terveznek? Nem épp szigorítást kéne?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
53%
Jezusom.. Nektek komolyan az faj, ha valaki bulizni akar. Vagy esetlrg az zavar hogy titeket nem hivtak meg? 😂😂
2020. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
63%

"Jezusom.. Nektek komolyan az faj, ha valaki bulizni akar. Vagy esetlrg az zavar hogy titeket nem hivtak meg?"


Semmi gond, azért majd gondolom lemondasz a lélegeztetőgépről, valaki más javára. Bulizzál csak nyugodtan.

2020. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
57%
En mar atestem ezen a sza*on, szuleim is. Kb egy megfazashoz hasonlitanam a tuneteinket. Nektek tovabbi jo szorongast, es felelmet. :)
2020. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
32%

"En mar atestem ezen a sza*on, szuleim is. Kb egy megfazashoz hasonlitanam a tuneteinket. Nektek tovabbi jo szorongast, es felelmet. :)"


Mosolyogjál csak, de immunitást nem szereztél, mivel legyengült az immunrendszered, ezért a következő sokkal súlyosabb lefolyású lesz, csak szólok. Mondom, bulizzál nyugodtan, egy ostobával kevesebb lesz legalább.:)

2020. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
33%
Ezt tapasztalatbol mondod vagy mibol? Kepzeld, a lakotarsaim is elkaptak honapokkal utana hogy en mar atestem rajta. Egy legterben elunk, egy konyhaban eszunk. Nem kaptam el megint. Igy a komoly ervrendszered itt meg is bukott kedves utolso. :)
2020. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
56%

"Jezusom.. Nektek komolyan az faj, ha valaki bulizni akar. Vagy esetlrg az zavar hogy titeket nem hivtak meg? 😂😂"


Gratulálok,a te fajtád miatt hunyt el a kollégám , 2 gyerek édesanyja,mert nehezükre esik betartani a szabályokat

2020. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
45%
Kösz hogy nem nevezel gyilkosnak egyből. Reszvetem a kollegadert, de gondolom neki is lehetett mas betegsege a korona mellett, vagy olyan rizikofaktor, ami miatt jobban megszenvedte a virust. Viszont megallitani az eletet, es a gazdasagot, megszuntetni munkahelyeket csak azert hogy az allamra igy is terhet jelento nyugdijasokat vedjuk, akik kozul csomoan nem tartjak be ugyanugy a szabalyokat, elegge megfontolatlan es gonosz dontes volt. De ennek csak kesobb latjuk a karat, mikor elkezdodnek az intezkedesekkel szembeni komolyabb tuntetesek, mint pl Csehorszagban vagy Nemetorszagban.
2020. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
27%
Brutális, mekkora fogyatékosok járkálnak köztünk.
2020. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
0%
Nos, idén nem lesz bulika, mondjuk nem is baj.
2020. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lenne "bulika"? Nem csak az utcán, vagy szórakozóhelyen lehet szórakozni. Nekünk ebből a szempontból ugyanúgy telt az év, rendszeres összejövetelekkel, mint bármikor máskor - így lesz ez az év utolsó napján is.
2020. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!