Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hazatavozas sajat felelősségre?

Hazatavozas sajat felelősségre?

Figyelt kérdés
8 napja fekszem bent Covid miatt kórházban 31.hetes terhesen. Minden eredményem mar teljesen jo de nem akarnak hazaengedni mert,hogy 10 nap a kúra idotartalma. Mai nap csúnyán kivagtak a biztositekot az apolok es az ugyeletes orvos. Van arra lehetőség h sajat felelősségre holnap hazakerjem magam?

2021. jan. 4. 19:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Abban sem vagyok biztos hogy csütörtökön hazamehetunk...
2021. jan. 4. 20:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

"a sajat gyogyszereinket nem mondjak el mi van benne" Ezt hogy érted? A gyógyszer nevét sem mondják? Mert akkor betegjogi képviselő.

Ha a gyógyszer nevét tudod, akkor a házipatika oldalán rá tudsz keresni, hogy mi van az adott gyógyszerben.

[link]

Vagy fent az oldal címe melletti keresőbe is be tudod írni a gyógyszered nevét.

2021. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tegnap este ertem haza, remelem ezzel a covidos idoszaknak vege.

Reggelre bejott egy doktornő aki mondta hogy mivel jol vagyunk mehetunk haza delelott. Nem kértek plusz tesztet de nepegeszsegugy dönti el,hogy kell e karanten. Remélem holnap ezt is megtudom.

Az egesz nagyon szürreális,mintha tényleg harapofogoval kellett volna infot kihuzni mindenkibol, legtobb válasz egy gyógyszerre: vírusolo! Ennyi.

Természetesen a zaron,rajta vannak a gyogyszerek nevei amit kaptam..


Az elso par nap "megváltás" volt a kórházban, tényleg segitettek és próbálták kezelni a betegséget, úgyhogy ezert halas vagyok nagyon. Foleg terhesen!

De mellette erzem,hogy a számok sokat számítanak es a vege fele a statisztikat is növeltuk, hogy ennyi ideig bentfogtak minket.

Plusz kicsit kaotika a magyareu.

2021. jan. 6. 01:35
 14/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy hazaértetek.:)

Az egészségügyről nekem is vannak történeteim...vagyis inkább egyes egészségügyi dolgozókról.

Minden jót nektek és vigyázzatok magatokra!

2021. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!