Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azok, akik nem hiszik el,...

Azok, akik nem hiszik el, hogy van járvány, nekik a környezetükben még nincs, olyan, aki elkapta volna a vírust, es rossz allapotba került, ne adj' Isten, belehalt?

Figyelt kérdés

Nekem van pár ismerősöm, aki súlyos állapotban került kórházba, és olyan is, aki nem élte túl.

Nem voltak idősek, 30-as, 40-es éveikben jártak.



2021. ápr. 1. 21:42
1 2 3 4 5 6
 11/51 everlight ***** válasza:
42%
Vírusok vannak de ezt járványnak nem lehet nevezni.A koronavírus nem egy új vírus,csak most kapták fel,hogy csődbe juttassák a kis cégeket és a gazdagok fillérekért mindet felvásárolhassák. Nem magasabb a halálozás,max az öngyilkosságok által.
2021. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
18%

#10 Te minden poszt alatt mást írsz. Egyébként az megvan, hogy a korlátozó intézkedések MELLETT 2-3%-os a halálozási arány? Nem mellesleg az ebolának 6% csakxólok. Azt érted, hogy ez egy SARS vírus?

[link]


[link] :

"Az immunológus ijesztőnek nevezte a poszt-Covid szindrómát, amely „sajnos ma még ismeretlen dolgokat produkál. Egy intenzíves barátom mesélte, hogy most órák alatt halnak meg huszonéves fiatalok, akik fél éve nagyon enyhe tünetekkel átestek a betegségen”."


Szerintem aki ezeket a szempontokat figyelmen kívül hagyja, azért lehet, nem is annyira kár. Most komolyan. Darwin-díjas az az ember, aki ennyire nincsen tisztában a dolgokkal, és vidám mosollyal az arcán fut bele egy tájfunba, mert "az csak szél"... Majd csinálj róla videót pls...


Amikor a számítógépedet, telefonodat jobban félted a varusoktól, mert a saját szervezeted.

2021. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
74%

#12

Nagyszerű!

Akkor maradj otthon félelemben, és hagyd élni azt aki nem fél!


Amúgy nemtudom mire gondolsz, hogy mást írok, minden poszt alatt elegem van a covid hisztiből.

2021. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
49%

#13 Éppen a "nem félő" agyamentek miatt kell a normálisaknak önkéntes karanténban lenni. Esetleg machetével nem akarod gyilkolászni, aki csak szembejön, mert annak éppen ugyanilyen halálozási rátája lenne, csak látványosabb.

Tudod mit? Menj be egy covid osztályra önkéntesnek, ha te nem félsz, akkor nyilván nem lesz bajod, de legalább valami hasznosat csinálsz. Ha esetleg mégiscsak megfertőződsz, és kimúlsz, akkor majd ejtünk egy könycseppet...ja, nem.

Te vagy, aki hisztériázik egy természeti katasztrófa kellős közepén! Mindenki más otthon van, várja az oltást, és nem hisztériázik. Ti vagytok, akik kivonultok síppal-dobbal, maszk nélkül, és lesz.játok, hogy hány ember hal meg miattatok! Mi nem hisztizünk, hanem dühösek vagyunk rátok!

Az egészségügyet beborítottátok. Emberek tömegeit kényszerítetek önkéntes karanténba, mert képtelenek vagytok felfogni, hogy egy fertőző betegséggel (sem influenzával, sem bárányhimlóvel, sem ebolával, sem SARS-al) nem.megyünk.emberek.közé.

Gondolom influenzásan is bemész BKV-zni, IKEÁzni, és dolgozni, vagy suliba, igaz? Az mindegy, hogy pár ember meghal emiatt, de te ugye azt nem látod, neked mindegy.

Mi nem hisztizünk, hanem tehetetlenül dühösek vagyunk.

Ha nem oltatod magad, akkor vonul te karanténba, ne a normálisakat nyomd el!

Tök mindegy, hogyan gondolkodsz, mert oltás, vagy védettségi igazolás nélkül ez lesz a világon mindenhol, hogy nem engednek be sehova. Majd akkor járjon a szád! Az oltási igazolvány EU-s javaslat, sőt, el is fogadták! Hisztizzél! Egy rohadt kávézóba nem fogsz tudni bemenni, mert kiteszik a szűröd igazolás nélkül.

Hajrá, sok szerencsét!

2021. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
34%

10-es ez mind szép és jó, de az igazság az , hogy nem az immunrendszereden múlik, de nem kezdek el példákat felsorolni, mert felesleges bármit is írnom, úgy sem hiszed el. Én mindenesetre jól elraktározom amiket hallok, és ez miatt döntöttem az oltás mellett. Nem nézek híreket, nem nézek Tv-t (nincs is), nem olvasgatom a covidos híreket a neten , helyette inkább cicás-kutyás cuki videókat nézegetek. A saját környezetemben élők tapasztalatira hagyatkozva döntöttem az oltás mellett. De nyilván sokat számít, hogy én nagyvárosban élek és a munkám soron rengeteg emberrel találkozom és nagyon sok sztorit hallok. Hogy hazudnának nekem ezek az emberek? Hazudnák azt hogy a 31 éves alkalmazottuk halt bele aki egy tudtukkal egészséges fiatal férfi volt, nem volt elhízva és nem tudtam semmilyen alapbetegségéről. Nyilván hazudnak.. De én személy szerint elhiszem ezeket és a hasonló információkat.

És lehet hogy csak a 2-3 % közé tartoznak , de ha az pont te vagy, akkor hiába a 2-3%.....

2021. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
33%

A vírustagadók rettegnek egy egyszerű oltástól, de remekül kivetítik a butaságukat másokra. Ezt azért vicces látni :-D

Egy nyomorult, egyszerű oltás, még választhat is, hogy milyen ízű legyen, és retteg tőle, hogy "milyen mellékhatásai vannak?" Milyen? Mint az összes többinek az elmúlt évtizedekben.

De azért az ostobák akarnak uralkodni az értelmeseken. Ez a King Kong is azt mondja, hogy az oltottak maradjanak otthon, és majd ők oltatlanok fognak mászkálni. Nagyon téved, ha így gondolja!

Kezdjenek el keresni a világban egy olyan országot, ahol így lesz, és költözzenek oda (Nem találnak ilyet)

Sooook szerencséééét! :-D

2021. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
67%

Most is hisztizel, és vádaskodsz.

Pedíg maszkot is hordok (mert ugye hivatalosan ezzel védjük a másikat), védettségi igazolásom is van, mivel igazoltan átestem a víruson (ezáltal hivatalosan ugyan olyan védettséget szerezve mint az oltottak).


Na, most, hogy tisztáztuk, hogy a környezetemért is teszek, megosztanád velem, hogy a jól működő immunrendszeremmel én miért féljek?

2021. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
0%

#17 Még egyszer, hátha felfogod, hogy ez mit jelent:

"Az immunológus ijesztőnek nevezte a poszt-Covid szindrómát, amely „sajnos ma még ismeretlen dolgokat produkál. Egy intenzíves barátom mesélte, hogy most órák alatt halnak meg huszonéves fiatalok, akik fél éve nagyon enyhe tünetekkel átestek a betegségen”."

[link]

2021. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
65%

#16


Arra egyik vírusfanatikus sem tud válaszolni, hogy egy egészséges embernek mi szüksége az oltásra.

Úgy csináltok, mint ha mindenki meghalna nélküle. Miközben összesen 2% hal meg, de annak is 90%-a idős.

Szóval kb 0,2% egy középkorú embernek.


#18

Igen, a post-covid... Hihetőbb dolgot nem tudtok kitalálni?

Ez pont olyan, mint az az állítás, hogy az oltás halált okoz.

Látom mindkét oldalon vannak elborúlt elmék.

2021. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
22%

Mai szöveges feladat:


Ha van 1000 ismerősöd a FB-on,

abból 600 teljesen biztos, hogy megfertőződik valamilyen mértékben.

Ebből 100 kerül kórházba, 200 enyhe tünetes, (ezeknél van tesztelés, karanténban lesznek, nem terjesztik a vírust)

300 tünetmentes (esetükben nincs teszt, de terjesztik a vírust),

de 12 biztosan meghal a statisztika szerint.


a-. Melyik 12 ismerősödet nem sajnálod?


b-. Hány ismerősöd hal meg, ha 1500 ismerősöd va FB-on?

2021. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!