Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azok, akik nem hiszik el,...

Azok, akik nem hiszik el, hogy van járvány, nekik a környezetükben még nincs, olyan, aki elkapta volna a vírust, es rossz allapotba került, ne adj' Isten, belehalt?

Figyelt kérdés

Nekem van pár ismerősöm, aki súlyos állapotban került kórházba, és olyan is, aki nem élte túl.

Nem voltak idősek, 30-as, 40-es éveikben jártak.



2021. ápr. 1. 21:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 everlight ***** válasza:
67%
Az emberek 1 éve elhitték,hogy veszély van ,ehhez képest retkes 3 százalékos halálozási arány miatt börtön az élet.Elhitték hogy egyszer vége lesz ha betartják a szabályokat,1 év telt el és nem változott semmi és nem is fog,mert a diktatúrákat fenn akarják tartani.
2021. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
60%

#20

ÉN hányat öltem meg?

Maszk használatával, és hivatalosan is kialakult védettséggel?

Ha egyet sem, akkor nem indokolt számomra az oltás.

Ezen állításom csak akkor dől meg, ha ÉN halok meg.

2021. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
64%

Az oltást már magunkért tesszük.

Mindenkinek joga van eldönteni, hogy van-e szüksége a szervezetének támogatásra a vírus legyőzéséhez. Aki pl idős, beteg, stb az természetesn oltsa be magát MAGÁÉRT.


De aki nem oltja be magát, mert úgy érzi, hogy nem fog bekerülni abba a kb 0,2%-ba, és hisz az immunrendszerébe, az csak és kizárólag saját magát kockáztatja. Ha meghalok, nem kár értem, én döntöttem a 99,8% esély mellett.


De ne csináljunk úgy, mintha egy egészséges ember tömegmészáros lenne, amiért nemakar mesterséges beavatkozást a szervezetébe.

2021. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%

#19 Te komolyan ennyire nem bírsz olvasni, és értelmezni? Kétszer küldtem el neked a sajtóban is lejött információt 12, és 18-as válasz.


Lehet, rá vagy szoktatva a capital-ra:

AZÉRT KELL EGÉSZSÉGES HUSZONÉVESKÉNT OLTATNI MAGAD, MERT HA ELŐZŐLEG TÜNETMENTESEN, VAGY ENYHE TÜNETEKKEL ÁTESTÉL, AZ OLYAN KÁROSODÁST OKOZHATOTT A SZERVEZETEDBEN, AMIBE SZINTÉN HUSZONÉVES, TÜNETMENTESEN ÁTESETTEK ÉPPEN NAGY SZÁMBAN HALNAK BELE.

Nem fertőződtek újra, hanem az előző, tünetmentesen átvészelt fertőzés szövődményeibe halnak bele.


Ebből melyik részt nem érted? Melyiket kell ennél még alacsonyabb kommunikációs kóddal elmagyarázni? Ha már ostoba vagy, legalább ne hangsúlyoznád ennyire! Nyugi, láttuk már elsőre is, nincs szükség kiemelni...

2021. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
19%

#21 Úgy! A világon minden államő összebeszélt, a tudósokat, orvosokat is lefizették, hogy mindenhol DIKTATÚRA legyen ezenúl örökké! Véletlenül sem az van, hogy felfogták, hogy ez egy potenciálisan halálos vírus, és ha szabadjára engednénk, akkor ugyanúgy 50 MILLIÓ ember halna bele, mint a spanyolnáthába, áh nem! Gonosz, csúnya tudósok kifejlesztették a vakcinát, hogy támogassák a diktatúrákat.

A Hold nem is létezik, és a zöld emberkék már ideértek, ők irányítják az agyad. Alusapit vegyél fel!


Börtön az életed? Egy évig? Megható! Tudod, aki meghalt, annak nincs tovább élete. Semmilyen. Ha ennyire börtönnek érzed, a covid osztályokon várnak szeretettel önkéntesként! Minden nap bemehetsz, 16 órát dolgozhatsz, 3 litert izzadhatsz, és tologathatod a halottakat kifelé a kórteremből. Garantáltan izgalmas feladat! Hajrá!

2021. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
64%

#24

Ön tud olvasni?

Amennyiben igen, úgy utána tud olvasni, hány 20-onéves egészséges ember halt bele Magyarországon a vírusba.

Nézzük a HIVATALOS adatokat:


[link]


Nemtudom, ön talál egészséges 20-onévest? Én még alapbetegséggel rendelkezőt is alig.

2021. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
13%
26: Te sem tudsz olvasni, ő ugyanis nem ezt mondta. Azt mondta, hogy sok tünetmentesen átesett hal meg később valamilyen szövődményben.
2021. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
71%

#27

Értem. Hány ilyen van a listában? Mert őket is ide sorolják.


Továbbá az oltottaknak nem mindegy, hogy én oltás nélkül meghalok-e?

2021. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
16%

28: Nem sorolják őket ide.


(várom a Cecília nyilatkozatot, amit ilyenkor bemásoltok)

2021. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 everlight ***** válasza:
67%
25.Régen is voltak vírusok,betegségek,de ezért tönkre tenni a világ gazdaságát.Éhezésben többen fognak meghalni mint a kamuvírusban.Öngyilkossági ráta mennyivel magasabb?Nem éri meg egy korlátozás se.Az éhező család anyát aki nem tudja miből adjon ételt a gyerekeinek nem fogja érdekelni hogy azok akiknek amúgy is meghalnának 2 hónappal hamarabb halnak e meg. 1 évig? Milyen 1 év örökké húzzák,a sok birka mindent elhisz
2021. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!