Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azok, akik nem hiszik el,...

Azok, akik nem hiszik el, hogy van járvány, nekik a környezetükben még nincs, olyan, aki elkapta volna a vírust, es rossz allapotba került, ne adj' Isten, belehalt?

Figyelt kérdés

Nekem van pár ismerősöm, aki súlyos állapotban került kórházba, és olyan is, aki nem élte túl.

Nem voltak idősek, 30-as, 40-es éveikben jártak.



2021. ápr. 1. 21:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
79%

#29

Szóval ő azt nyilatkozza, de mégse igaz? Érdekes...

2021. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
59%

Még talán annyit hozzáfűznék a gondolatmenetemhez, hogy mivel ugye elkaptam a vírust, és az immunrendszerem legyőzte, pont az a védettség alakult ki bennem, mint azokban akik oltás által kapták meg a tüskefehérjét, vagy a vírust. Ezt azért remélem nem kell megmagyaráznom senkinek, alap inteligencia.

(már várom, hogy fotel virológus legyek)

A post-covid megölni alapbetegség nélkül biztos nem fog, pont annyira védett vagyok mint az oltottak, szóval milyen egyéb érv van még amiért egy átlagos, egészséges embernek oltani kellene, vagy csak szimplán félnie a vírustól?

2021. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
39%
Az a probléma, hogy a vírust nem érdekli, hogy szerinted te egészséges vagy. Amúgy minket sem. Ahogy mondtad: Nem kár érted.
2021. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
46%

A kérdésre válaszolva: vagy nincs, vagy van, de makacsul kiemelik az esetleges betegségeit, vagy ragaszkodnak hozzá, hogy biztos volt neki, csak nem tudott róla, esetleg sok kólát ivott, csokit evett, és úgyis meghalt volna.


Egyébként elképesztő, hogy minden covidos kérdés alatt hogy összesereglenek az alusisakos bolondok meg az "én már unom, úgyhogy pusztuljon a férgese, ők úgysem én vagyok" típusú barbárok.

2021. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
15%

#26 Ön tud értelmezni? Akik tünetmentesen estek át a fertőzésen, és később nem kapták el újra, hanem PCR negatívan halnak meg, az mégis hogyan lenne a covid halotti listában?

Jajjdeokosteccciklenni...


Gyengébbek kedvéért: aki tünetmentesen esett át, annak valószínűleg nem volt PCR, de még ellenanyag tesztje sem, hiszen tünetmentes volt, nem is tudta, hogy beteg. A későbbi kórházba kerülésnél viszont megmérik az ellenanyag szintet többek között covidra is, és PCR tesztet is csinálnak. Akikről beszélek, azok PCR NEGATÍVOK, de van valamennyi ellenanyaguk, ezért biztos, hogy tünetmentesen estek át a fertőzésen. Súlyos tünetekkel kerülnek kórházba, és sokat nem lehet megmenteni. Ezekről beszélek!

Te tényleg annyira okos vagy, hogy lassan abroncsozni kellene a fejed.

Ha beszedsz 2db B6-ot az már neked B12?


#29 Mivel az empátiam már régen elpárolgott: Nem baj, ha kimúlsz, csak tedd meg azt a szívességet, hogy Addig nem fertőzöl másokat, nem mész kórházba a tüneteiddel, és nem foglalod a helyet azok elől, akik amúgy normálisan gondolkoztak, de pl muszáj volt oltás nélkül dolgozniuk. Mert per pillanat annak a helyzetnek a határán vagyunk, hogy ha két beteg bekerül a sürgősségire, akkor az aktuális életfunkciók, és egyéb alapján el kell dönteni, hogy melyiknél van nagyobb esély életben tartani, a másikat meg hazaküldik otthon meghalni.

Érted ezt? Ennek a szitunak a küszöbén vagyunk, mert NINCS TÖBB ÁPOLÓ, aki ennél több beteget el tudna látni. Még nem nagyon van, ez a szalaktálás, de ha több beteg érkezik, akkor muszáj, mert ha nem teszik, nem választanak, akkor mindkettő biztosan meghal. Nem képes egy intenzíves orvos, ápoló ennél több beteget ellátni! Normális esetben 1 intenzíves betegre 2 ápoló jut. Most 10-15 betegre jut egy azaz 1db ápoló. Ezt fel tudod fogni? Szóval nekem tökmindegy, leszel szíves otthon kimúlni, és majd akkor is írogassál okosságokat...


A 26-hoz írt válaszomban részletezem, miért nem sorolják őket a covid halottak közé. Mert nem a vírusfertőzésbe halnak bele, NEGATÍV A PCR TESZTJÜK, hanem hónapokkal később annak szövődményébe. EZEK NEM KERÜLNEK A GOV PONT HU-RA az elhúnytak listájába! Ők csak a KSH demográfiai adataiba fognak bekerülni, mint tüdőgyulladásos beteg, mint szív elégtelenségben elhúnyt, stb.


#30 Mesélj még! Szajkózd a sok hülyeséget! Hátha igazak lesznek. Na, mennyivel lett magasabb az öngyilkosok száma? Mennyivel lett alacsonyabb az egyébben elhúnytak száma? Mesélj!

2021. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 everlight ***** válasza:
73%
35. Az elszigetelődés,éhezés,depresszió okozta öngyilkosságok.Többet ártottak a korlátozások mint használnak.Aki éhezik azt nem fogja érdekelni hogy mit hazudik a média.
2021. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
73%

#35

Nos, ez esetben megosztaná velem, hogy az oltással szerzett védettség miért jobb, mint az átesés utáni védettség?

Az oltás lényege röviden a tüskefehérje megismertetése a szervezettel, hogy felkészült legyen. Ez meg is történt: elkaptam, a szervezetem megismerte, leküzdötte.

Magyarul pont az zajlott le bennem, mint amit az oltás okoz. Feltételezem ezért kaptam védettségi igazolványt is.

De mivel most lényegében azzal vagyok vádolva, hogy meg fogok fertőzni embereket, komolyan érdekel, hogy az én - államilag elismert - védettségem miért rosszabb mint az oltás.

2021. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
42%

Nem. De nagyon nem.


Olvasd el:


Facebook:

KOVIDŐK

PTE Immunológia

Virológia Pécs

Gondolatok egy biológustól

Ázsiába szakadtam

AKUT SZAKASZ

Falus andrás ( [link]

Nemzetközi Oltóközpont

a Koronás mesék

Szekanecz Zoltán

Kemenesi Gábor

Constantin Tamás


Web:

covid1001.com

thelancet.com

semmelweis.hu


Számtalan helyen leírták, elmagyarázták küldönböző megfogalmazásokban, nyelvezetben, hogy mindenki számára is érthető legyen.

Ha már ennyire okosnak tartod magad, akkor ideje, hogy ezeken az oldalakon végre tájékozódj a tudományosan megalapozott tényekről, és ne szajkózd a saját ostoba, irreális marhaságaidat!

Tanulj!


Hány hónapra is kaptad a védettségi igazolást? 3?

És megnézték, hogy van-e sejtes immunitásod, vagy csak ellenanyagra adták ki? Vagy még csak az sem, hanem csak bemutattad a régi PCR teszt eredményt, és kiadták az igazolást? (Utóbbit szokták csinálni, ami hiba. 85%_ban lefogadom, hogy sejtes immunitásod nincs, ezért következő fertőződéskor vagy ugyanúgy tünetmentesen folyik le a betegséged, mint a múltkor, vagy nem. )

2021. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 everlight ***** válasza:
0%
Szar az emberek egészsége,ezért halnak meg: Elhízás,láncdohányzás,alkoholizmus
2021. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
54%

#39 Igaz, hogy az emberek egészségi állapota általában nem túl jó. Ez világszinten igaz. De sok fiatal, egészséges is komolyan megbetegszik, meghal.

Úgy tűnik, hogy az A, és AB vércsoportúaknál valószínűbb a súlyosabb lefolyás, és a férfiak is valamiért érintettebbek. Nagyon minimális az eltérés, és egyéb összefüggést még(!) nem találtak. Sok gyerek is komoly betegséggel küzd, szóval sajnos nem lehet a dolgot csak az általános egészségi állapotra fogni. Bárcsak lenne egy olyan momentum, amire konkrétan rá lehet fogni!

2021. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!