Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért oltatnád/oltottad be magad?

Miért oltatnád/oltottad be magad?

Figyelt kérdés
Ez azokhoz szól, akik emellett állnak, vagy barátkoznak a gondolattal. Ha a 3 lehetőség közül semelyik nem fedi neked a valóságot, akkor írd le saját gondolatodat.

2021. máj. 2. 02:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
49%
Nem baj ! Akkor is megvédem ! Miért ne tenném? Ez olyan oldal, ahol mindenki elmondhatja a véleményét és válaszolhat mindenre ! ! Vagy nem ? Amennyiben nem tetszik a válasz, nem sértsd meg az illetőt ! Az téged minősít ! Menj akkor tovább és azokat a válaszokat olvasd amik téged érdekelnek !
2021. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
84%

Egy kicsit elgondolkodtam, hogy a "védettség miatt" és az "ezt érzem helyesnek" között vajon mi a különbség, mert az én esetemben ez egy és ugyanaz volt. Ezt érzem helyesnek, mert védettséget szeretnék.

Aztán rájöttem, hogy lehetne olyan is, hogy én ugyan biztonságban érzem magam oltás nélkül is, de a szeretteimet meg akarom védeni, vagy hozzá akarok járulni, hogy az átoltottsággal az élet mihamarabb visszatérhessen a régi kerékvágásba. Ebben az esetben csak a 3. válasz lett volna igaz rám. Így viszont az elsőt jelöltem meg.

A kártya nekem nem olyan fontos, bár nem bánom hogy kapok, de biztos, hogy csak a második oltásom után 1-2 héttel kezdem majd használni is valamire.

2021. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
88%
Azert,mert terhesen kaptam el azt a sz**t,es soha eletemben nem voltam meg olyan sokaig kiutve betegseg miatt. 2 hetig minden aldott este hoemelkedesem volt,raadasul olyan fejfajassal,szar kozerzettel,hogy az utolso napokban a siras napi rutinna valt. Aludni sem tudtam,mert hajnalban egybol felkeltem a rosszulet miatt. Szagok,izek detto elvesztek,amik szinten nagyon kellemetlen tunet volt. Tudom,hogy nem hal bele mindenki,sot,van aki szinte tunet nelkul veszeli at, de en elegge megszenvedtem vele.
2021. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
87%
Krónikus beteg vagyok és nem akarok covidban megdögleni.
2021. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
87%

Én is kicsit elgondolkodtam a "védettség miatt" és az "ezt érzem helyesnek" között, de végül utóbbit választottam.

Nekem igen sok érvem van az oltásom mellett.

- átestem a betegségen tavaly márciusban, és nagyon rossz volt, bár közepesek voltak csak a tüneteim. Több, mint két hónapig voltam beteg, fejfájás, láz, gyengeség, köhögés hányásig :-( Még hónapokig köhögtem enyhébben utána, és a szívritmuszavar csak az oltásom után múlt el.

- A munkám miatt kétség sem merült fel bennem, hogy az első adandó alkalommal oltassam magam. Emberekkel foglalkozom, és többnyire fertőzöttekkel vagyok körülvéve. Láttam, min mennek keresztül a súlyos betegek, és senkinek nem kívánom. Én sem akarnám mégegyszer elkapni, és mást sem szeretnék megfertőzni.

- A családomba sem szeretném hazavinni a fertőzést, nekem nagyon fontosak. Kicsi gyerekeink vannak, és amint lehetőség lesz rá, őket is oltatni fogom.


Egyszóval magamért, és a körülöttem levő emberekért is oltattam.

Mindenkinek azt kívánom, hogy soha ne kapja el ezt a mocsok vírust, ne legyen beteg! Igazán! A legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám, hogy így haljon meg :-(

2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarom, h az ovodas gyerekem a szulei nelkul nojon fel, tul sokakat vitt el/juttatott intenzivre a kornyezetemben, korosztalyomban is a covid, hogy azt higgyem, ugyis meguszom, nem kell oltas se...
2021. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
33%
Csak a kartya miatt am nem akartam
2021. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
48%

Még nem.

Várom a magyar vakcinát.

Illetve arra is kíváncsi leszek, hogy az első influenza és megfázásos járványkor mi fog történni.

2021. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
67%
Mert jobban hiszek a tudósoknak, mint a Sorosista szíriuszi izraelita okkultista illuminati laposföldes háttérhatalmakban akik mikrocsipszet akarnak az iszapszentgilisztási alkesz Józsibába tenni, hogy az 5G-vel irányítsák, és világuralomra törjenek a földönkívüliekkel akik a gízai piramisokon jöttek le a Földre, hogy kifejlesszék az emberi fajt, hogy amikor elég fejlettek lesznek, rabszolgájukká tegyék őket. Ja, és chem trail.
2021. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészt ismerek pár poszt-covidos fiatalt, és nem szeretnék a sorsukra jutni, hogy a másodikra se tudjak pihenés nélkül felsétálni. Másrészt nem hiszek az összeesküvés-elméletekben, a tudományban viszont igen. És igen, fiatalként már elég sok mindent megtennék, hogy visszakapjuk a régi életünket. Sosem értettem az oltáselleneseket, gyerekkorunkban megszámolni se tudom, hányat kaptunk, attól bezzeg senki nem félt a környezetemben.
2021. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!