Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért oltatnád/oltottad be magad?

Miért oltatnád/oltottad be magad?

Figyelt kérdés
Ez azokhoz szól, akik emellett állnak, vagy barátkoznak a gondolattal. Ha a 3 lehetőség közül semelyik nem fedi neked a valóságot, akkor írd le saját gondolatodat.

2021. máj. 2. 02:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
8%
40. Kínait. :(
2021. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
5%
Jopar oldal lehozta hogy abbol nem lesz eleg a 2 mert nem ad védetséget..
2021. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
68%
38-as ! Az igazolvány nem ad védettséget !
2021. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó ez részletkérdés.

Például mikor kint szakad az eső és rohadt erősen fúj a szél, nekem meg van védettségim, ezért beülhetek, akkor mondhatjuk, hogy adott védettséget az időjárástól.

A vírustól nyilván nem véd.

2021. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
51%
Az már gáz, ha erre számítasz ! Ha elüt egy autó, akkor nem visz be majd a mentő ?
2021. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
33%
Én max csak akkor gondolkodnék el azon hogy hagyjam hogy beoltsanak engem is ha nem kéne sehol maszkot hordanom. Vagy ha kötelező lesz akkor ígyis úgyis beoltanak addig nem oltatok amíg nem lesz kötelező.
2021. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

A mai nap bejelentettrk hogy lehet az oroszra is foglalni idopontot.

Ugyvoltam vele vagy az vagy a pfajzer.. de csak is a kartya miatt. Amugy ense oltattam volna magam. De a szukseg nagyur

2021. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
Én nem oltatnám be magam semmi pénzért. (Jó, talán fél milliárdért.) Nem vagyok kísérleti nyúl, nem kell a hónapok alatt összetákolt lötty, nem akarok meghalni. Adják másnak a mérgüket, meg vagyok nélküle is.
2021. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!