Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért oltatnád/oltottad be magad?

Miért oltatnád/oltottad be magad?

Figyelt kérdés
Ez azokhoz szól, akik emellett állnak, vagy barátkoznak a gondolattal. Ha a 3 lehetőség közül semelyik nem fedi neked a valóságot, akkor írd le saját gondolatodat.

2021. máj. 2. 02:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
53%
Egyertelmű hogy csak a kártya miatt. De januarba regisztraltam. Azota se hivtak hogy menjek oltani. Ugyhogy igy nem lesz se oltás se kártya.
2021. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
53%
#31: Már lehet időpontot foglalni interneten.
2021. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
58%

Az egy dolog hogy lehet foglalni.

De nem kell se az astra se a kinai(betegsegem miatt nem kaphatom meg azokat)

2021. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
81%

Ha betegség miatt nem kaphatod őket, akkor hogy nem hívtak még be pfizerre?

Az én szüleim is csak azt kaphatták és már legalább 1 hónapja oltották őket.

2021. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
81%

#33: Az Astrát kaphatják betegek is.

#34: Engem se hívtak még be. Megbeszéltem a kezelőorvosommal, rábólintott az AstraZenecára, de úgy, hogy ezzel kockázatot vállalunk. De Pfizerhez vagy Modernához egyszerűen nem tudtam hozzájutni, és olyan a helyzetem, hogy már nem nagyon várhatok az oltásra.

2021. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
7%

34 es

Hát mivel valaki mindig elorebb van véve(tanarok , kismamák, és most a kis taknyos diákok)

Ugy igen mar megkellet volna kapnom… de igy még mindig varhatok.

2021. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
10%
En idopontot se tudok foglalni pedig lassan egy hete regisztraltam. Az ellenorzo oldal szerint is benne vagyok a rendsterbe napok ota. Az idopont foglalos meg azt irja h nem.. eleg csoves a renszer. Minek varjak el a kartyat ha nem lehet szerezni?
2021. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarom elkapni a betegséget nekem 40 körüli egészséges ismerősömet döntötte ugy le hogy azthitte meghal. Tehat ez miatt is. Meg a védettségi igazolvány miatt is inkabb az miatt többnyire
2021. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
41%

Hogy védjem magamat és a férjemet is. Az igazolvány nem különösebben érdekel, elég introvertált vagyok, nem szoktam sűrűn tömegbe járni.

1 hónapja kaptam meg a 2. oltást is, bár sajnos semmit nem értem vele. Voltam ellenanyag vizsgálaton. Egyáltalán nem mutattak ki.:(((

2021. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
53%
39es melyik vakcinat kaptad?
2021. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!