Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem oltatod be magad?

Miért nem oltatod be magad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Ha sokan beoltatják magukat, kevés az esély hogy elkapom
Félek a mellékhatástól
Bízom benne hogy nem kapom el a covidot
Nem bízom az oltásban
Egyéb okok miatt
64 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
55%

Mar tobben is visszakaptak akiket beoltottak !! Van jo par ismerosom !

Akkor mire jo ?

2021. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
84%
Mert autoimmun beteg vagyok, pontosabban Hashimotos. Nem szeretnem, hogy a vakcina bezavarjon ebbe. Illetve ha nem megy el a szaglasom es az izlelesem, akkor eszre sem veszem a covidot, semmi mas tunetem nem volt.
2021. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
66%
Nem bízom az oltásban, és bízom benne hogy nem kapom el a covidot. Influenza ellen sem oltattam magam soha, emiatt sem szeretném.
2021. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
63%

Apám napokig szarul volt tőle.

Egyik haveromnak azóta magas a pulzusa és a vérnyomása....


+ még amiket megosztanak az emberek a facen.


Szóval köszi de inkább kihagyom.

2021. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
55%
Nem bízom benne! Az infulenza elleni védőoltástól is nagyon beteg voltam.
2021. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
58%

Mert az influenza elleni oltástól is majdnem meghaltam.

Meg amúgy sem az oltás a lényeg, hanem a kártya. Ezt mindenhol be fogják vezetni.

2021. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim válasza:
35%
Teljesen oltásellenes voltam, de amint bevezették, hogy konkrétan sehova nem lehet menni kártya nélkül, meg kellett gondolnom magam :/ még nem kaptam meg, mert nekem pfizer kell a betegségeim miatt, de remélem, hogy mire rám kerül a sor, addigra nem lesz kötelező mindenhova a kártya, így vissza tudom utasítani az oltást is :)
2021. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 everlight ***** válasza:
48%
Semmi haszna,nincs bizonyíték a hatékonyságára.
2021. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
68%

Egyszeru: ugyanolyan oltáspárti vagyok, mint amilyen biztonságpárti.

Az pedig nem bizonyitott, hogy ezek az oltasok 100% biztonsagosak. A keleti vakcinakat még nem is engedelyezte az EU. Akkor mirol van szo?


Ami egy hatalmas érv, az az hogy egeszseges vagyok, bizom a testemben es az immunrendszeremben, ebbol kiindulva kisebb a covid kockazata, mint a klinikai fazisokat meg sem halado oltas. Viszont, ha 50+ lennék, valamilyen betegseggel, akkor nagyobb lenne a korona kockazata, mint az oltásé. Termeszetesen beoltatnam magam.


Fiatal, egeszseges szervezetet nem kell idegen anyagokkal terhelni. A nem beoltott nem egyenlo a fertozottel. Egyebkent ha a jarvanyugyi intezkedesek, mint a rendszeres fertotlenites, normalis maszkhordas, es az egyeb szigoritasok legalabb annyira komoly hangsulyban lettek volna kommunikálva, mint az oltaskampany, akkor nem lenne ennyi halálozás. Tudom es nyilvan a kormany is tisztaban van az intelligenciahanyadosra vonatkozo statisztikaval, azaz rengeteg atlag alatti intelligenciaval rendelkezo ember nem képes felfogni, hogy miert kell kezet mosni.


Pedig nem olyan egyszeru elkapni egy virust, foleg ha 2 hetig a seggen ul az ember, es nem jarkal osszevissza szetfertozni mindenkit. Nem, nem mehet el buliba sem, hiaba ment X es Y. Ezeket ignoraltak az emberek, ezert van ez az egész.

2021. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
56%
Én oltakozom.
2021. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!