Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem oltatod be magad?

Miért nem oltatod be magad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
65%

9: azt ugye tudod, hogy az oltásban nem az a legfontosabb, hogy meghalsz-e?

Emlékszel arra, hogy még a kezdetek kezdetén beszéltek a nyájimmunitásról? Most is az a cél. De ahhelyett, hogy a vírust kapnád el, és halnak bele/károsodnak a tüdőd, csak oltási reakciód lesz (de az se biztos)...

2021. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
7%
9: ha azt hiszed h nem félek a virustol, akkor tevedsz, mert igenis félek (az emberektol jobban, mert miattuk van az egesz). De sokkal kisebb az eselye annak h elkapom, annak pedig meg kisebb ha elkapom akkor belehalok. Az oltas viszont 100% belemkerul, ha egyszer belemszurjak, de azt legalabb onkentesen elkerulhetem. A nem engedelyezett oltas rengeteg mutaciot okozhat, az uj mRNS technologiaban pedig nem bizok mert ok is kimondtak hogy ez az elso embereken valo kiserletuk. Majd ha biztonsagos lesz, akkor szivesen beoltom magam.
2021. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 everlight ***** válasza:
39%
Erre felesleges oltás,mert nem veszélyes az emberek 97 százalékára,csak a gyógyszeripar gazdagodását szolgálja.
2021. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
44%

Mert nem félek a kovidtól. 1,5 év alatt 3,2 millió halott a 8 milliárdból, annak is 80-90%a fél lábbal a sírban volt már, tetszik nem tetszik ez van.


Mert felelősséget senki sem vállal érte.


Mert állandóan reklámozzák, amit ezek a takony politikusok ennyire tukmálnak abból jó még nem sült ki az embereknek. Egész életükben loptak, csaltak, hazudtak, hülyének néztek (pl Orbán vagyontalansága), most meg hirtelen átmentek Teréz Anyába?


Mert ha beadatom sosen fognak leállni, bár szerintem így se.


Mert nem szeretem ha zsarolnak és nem is fogok engedni a zsarolásnak.


Mert már arra se mernék nagyobb összeget tenni hogy egyáltalán létezik ez a járvány.


Mert ez az egész már kezd átcsapni egy vallásos őrületté.


Így hirtelen ennyi.

2021. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
78%

"Mert nem félek a kovidtól. 1,5 év alatt 3,2 millió halott a 8 milliárdból, annak is 80-90%a fél lábbal a sírban volt már, tetszik nem tetszik ez van."

A megelőzési paradoxon elfedi a helyzet súlyosságát


"Mert felelősséget senki sem vállal érte."

De igen. A Pfizer például vállal. Sőt az EU is. De ez nem terjed ki a keletről mutyizott vakcinákra...


"Mert állandóan reklámozzák, amit ezek a takony politikusok ennyire tukmálnak abból jó még nem sült ki az embereknek. Egész életükben loptak, csaltak, hazudtak, hülyének néztek (pl Orbán vagyontalansága), most meg hirtelen átmentek Teréz Anyába?"

Nemcsak Magyarországon van oltási kampány. Itthon csak azért ilyen hangos, mert nagy ellenállásba ütközik....


"Mert ha beadatom sosen fognak leállni, bár szerintem így se."

Amint meglesz a nyáj immunitás, mindenki mehet a dolgára. Előbb utóbb majd az utazás is lehetséges lesz.


"Mert nem szeretem ha zsarolnak és nem is fogok engedni a zsarolásnak."

Normális embert nem kellene zsarolni 🤷‍♂️.


"Mert már arra se mernék nagyobb összeget tenni hogy egyáltalán létezik ez a járvány."

Tessék felkeresni egy covid osztályt! Utánna beszélj ilyen hülyeséget.


"Mert ez az egész már kezd átcsapni egy vallásos őrületté."

Mert ez a trendi. Ez kell királyunknak. Ezért fokozza a hangulatot. Egyébként meg ez polarizációs a 21. Század egyik legnagyobb problémája. De ez más téren is megnyilvánul (pl politika)

De ehhez az nagyban hozzájárul, hogy az emberek féligazságokból és áltudományokból tájékozódnak 🤷‍♂️

2021. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:

Felkeresném én, de eddig valahogy mindig nemet mondtak, pedig kamerát is akartam bevinni.

Méghogy mehetünk a dolgunkra, igen, évente, aztán majd kitalálják hogy fél évente oltatni:

[link]

2021. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
0%

"De igen. A Pfizer például vállal."



Nem, nem vállal egyik sem. Honnan szedted ezt? :D

2021. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 everlight ***** válasza:
20%
Milyen felelősséget vállal a pfizer? Max a súlyos mellékhatások esetén,de nem a hatékonyságra vállal felelősséget.
2021. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
61%

Azért kíváncsi lennék, mondjuk 1 év múlva, hogy akik most bőszen tiltakoznak az oltás ellen, hogyan lesznek.

Ha elkapják a covidot, vajon megváltozik-e az oltásról a véleményük..


Hülyeség az, hogy egészséges szervezetet nem kell terhelni idegen anyagokkal.

Könyörgöm, akkor mi a helyzet a gyerekeknek adott védőoltásokkal?


"Majdnem meghaltam az influenza elleni oltástól."-akkor ha élesbe nyeled le a covidot abba 80% hogy meg fogsz, nem csak majdnem.


Na meg a másik "okosság": bízom az immunrendszeremben.


Aha.


Sok sikert.

2021. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!