Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem oltatod be magad?

Miért nem oltatod be magad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 Tabbouleh ***** válasza:
50%

Emberek, stop for a minute


Kicsit nézzünk már körbe, akár itt a kommentek között is.

Független attól, hogy oltás ellenes vagy párti vagy, neked is észre kell venned, mennyire tökéletesen egymás ellen lett ugrasztva a 2 csoport.

Egész egyszerűen zseniális, mit el nem lehet érni korlátozásokkal és kényszerítéssel. Innentől megy a mutogatás, köpködés és félelem, ami komplett elmebaj. Átvitt értelemben már rasszizmusról is beszélhetünk, hisz az oltatlanok lettek az új zsidók/feketék, az oltottak meg a kísérleti nyulak, akiket egy felsőbb kasztba (igazolvány) emelnek.


Megpróbálok neutrális maradni és úgy felvázolni a nézőpontom.

Szerintem most össze kéne fogni és 1 közös célért harcolni: nem a régi, hanem egy jobb életért.

Ahhoz, hogy ezt elérjük, baromira össze kell fognunk, mint EGY TELJES nemzet úgy, hogy a 2 oldal közötti ellentét megszűnjön létezni.


Az oltatlanok nagy hátrányban vannak, hisz őket korlátozzák és elnyomják. Mutogatnak rájuk az emberek, hogy Godeny hívők, laposföldesek, felelőtlenek annak ellenére, hogy mindenki a saját testének a tulajdona (jaaaj de ez a közösség érdeke stb. Nem. Influenza ellen sem kötelező az oltás annak ellenére, hogy abba is sokan belehaltak.), folyamatosan erőltetik ezt az agymenést.


A másik oldal többségében fél a vírustól, de rengetegen csak a kártya miatt mentek el.

Az oltottak jogaikat tekintve jobb helyzetben vannak, hisz ők úgymond egy felsőbb réteget alkotnak, akiknek, különböző kiváltságaik vannak

(=jutalom-->KREDITRENSZER??).

Mégis sok oltott megkapja, hogy naiv, birka, kísérleti nyúl, agymosott stb.


Ezeket a k.cseszett előítéleteket kéne lenyelni és eltörölni azt a nyamvadt kártyát. Emiatt van ez a konfliktus, egy KÁRTYA MIATT LESZ SZÉTCINCÁLVA A NÉP! Ne már srácok



Banyek. (am remélem sikerült nagyjából semlegesnek maradnom)

Tömött buszon, metrón stb. utazhatnak az emberek vegyesen, szórakozni meg már csak VIP kártyával lehet?

Nem fura különbséget tenni ember és ember között? ember=néger, ázsia, európai, LBGTQ tagok, idősek, fiatalok, ducik, vékonyak, oltottak és oltatlanok.. stb..


Változtatni kell ezen, sokkal, robben vagyunk, egységében az erő.


Ne mondjátok, hogy hatalmas járvány van. Napi ~150 körüli hallottunk van, ami VILÁGJARVANY, veszély idején pöppet nevetséges.


Annyira szomorú látni a 17 éves fejemmel, hogy ilyen lesz a világ. Mutogatás, zsarolás, pitizés és előítéletek..


FOGJUNK MÁR ÖSSZE A KÁRTYA ELLEN, AZ A LEGNAGYOBB BUTASÁG!


Mindenki vigyázzon magára <3


(bocsi, ha vmi el van írva. 4 órés az autocorrect nem jó kombó)

2021. máj. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
35%

71: tájékozódj egy kicsit....


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tényleg szomorú és kétségbe ejtő a kialakult helyzet. De ez annak köszönhető, hogy vak vezet világtalant (dilettáns alul iskolázott osztja az észt, a hülye meg csatlakozik hozzá és egyre hangosabban mondják az "igazukat"). De ezt a helyzetet csak az önzőségünknek és gyarlóságunknak köszönhetjük 🤷‍♂️

Nekem elfogyott már a türelmem, hogy az ilyen mindenkinél okosabb, mindent jobban tudó emberekkel vitatkozzak, érveljek észérvekkel....


Gondolkodj el ezen az idézeten:

„It’s hard to win an argument with a smart person, but it’s damn near impossible to win an argument with a stupid person.”

2021. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:

71-es nem fura.

Szintén 17 vagyok 😉

2021. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 Tabbouleh ***** válasza:

71 vagyok

Az a baj, amit mondás

Vak vezet világtalant. Senki sem tudja, melyik fél dönt jól, ezért nem kéne senkinek sem erőszakoskodni

2021. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:

74: itt alapvetően nem a döntés helyességéről van szó.

Hanem arról, hogy féligazságokkal és hazugságokkal hergelik egymást az oltás ellenesek. És a legnagyobb baj az, hogy az "érveik" nagy részét már általános iskolás tanyaggal meg lehet cáfolni. És rengeteg ember él ezzel a tudatlansággal vissza (pl: lenkei, görény, drábik).

Mégegyszer: elsősorban nem a döntéssel van baj, hanem azzal, hogy mi alapján dönt (zsigeri félelem, áltudományos érvelés és félig formációk alapján)

2021. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
Mellesleg, sikerült értelmezni az idézetet?
2021. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 Tabbouleh ***** válasza:

Sikerült, annyira azért nem volt bonyolult.

Igazad van, nagyon sok oltás ellenes uszítja a másikat, de ez a másik pólusra is jellemző.


Szerintem nem lenne probléma, ha mindenki úgy oltatna, ahogy neki jólesik, mert pl engem egészen addig nem érdekel, amíg nekem nem származik hátrányom abból, hogy nem szeretném magamnak beadatni (H1N1 oltás is önkéntes volt). Nem kéne áltudományos érvekkel és chipekkel bombázni a népet, mert a "birkák" (nem) beadatják maguknak.

Igaz ez a másik részre is, nem kéne mutogatni az oltatlanoktólra és tanulatlannak titulálni őket. Ők is valamilyen szinten fanatizmust mutatnak.


Amúgy mind2 oldalt megértem, leginkább az a bajom, hogy az emberek szétszedik egymást.

2021. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
59%
Halistennek Angliaba leszavaztak az igazolvanyt
2021. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 Tabbouleh ***** válasza:
Akkor zsa Anglia :))
2021. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
53%
Menjetek, nekem jó ez a diszkrimináció
2021. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!