Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy pár napja egy ponton az egyik kézfejem elkezd néha úgy viszketni, hogy megőrülök tőle?

Figyelt kérdés

Mintha egy kicsit hólyagos is lenne a kézfejem, sok apró pici átlátszó hólyagocskával, ami csak ilyenkor tűnik fel, nagyon fura, néha hullámokban tör rám, ma reggel már ijesztő méreteket öltött és előbb sima szárazságra gyanakodtam, bekentem, de tán lejárt a kézkrémem, mert már régi, csípett is, aztán fenistil kenőcsöt is kentem rá, de az is csípett, aztán lemostam mindkettőt szappannal, a hűs víz kicsit enyhítette, de félelmetes, hogy hogy tör rám hullámokban a viszketőroham, mintha megcsípett volna valami, de nincs csípésnyom...


Mondhatni jobb ötletem nem lévén - tudom, hogy nem túl okosan - szétvakartam a viszkető részt kissé véresre, maradt egy kisebb luk a bőrömön ott, azóta nem viszket, de még mindig nem tudom, mi lehet ennek az oka és mit tehetek ellene... Valami fertőzés ért? Vagy tán úgy csípett meg valami, hogy nem vettem észre? Vagy valami vírus vagy bacilus? Ki ért hozzá? Bőrgyógyász?


Néztem is reggel időpontot hozzá, hogy menjek sürgősen, ám csak hetekkel később van szabad hely és most szerencsére épp nem is zavar fizikailag, csak lelkileg aggaszt, hogy vajon mitől volt ez és meddig tart még és mitől van ez...



#viszketés #hirtelen viszketés
2021. júl. 19. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Atlatszto holyagokbol kis vizszeru folyadek is urul? Allergias ekcema szerintem, nekem is kijon, igaz inkabb a kezujjaim kozott, ha valami gagyi kremmel kenem be, vagy olyan tusfurdovel furdok... Borgyogyasz, aztan a patikaban kevernek ki kremet, amivel kenni kell.
2021. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Asszem igen, ürül kis folyadék...

2021. júl. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!