Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem értik meg, hogy...

Miért nem értik meg, hogy betegen nem kell iskolába jönni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam szeptember 1-je óta náthásan jár iskolába. Mondtam neki, hogy jobb lenne, ha hazamenne, egyrészt maga miatt, másrészt miattunk. Már 2 napja én is érzem, hogy beteg vagyok, szerintem tőle kaptam el valamit, mert előtte semmi bajom se volt. Nem koronavírus, mert nemrég átesem rajta, ő meg oltott. De akkor is idegesít, hogy náthásan, gyengén itthon fekszek amiatt, hogy más nem érti meg, hogy betegen ne menjen iskolába. Én nem fogok járni, nehogy mások is így járjanak.

2021. szept. 4. 18:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Leírom gyorsan akkor, hogy mi volt. Kb. egy hete mondtam, hogy benáthásodtam, 2 napra rá 38 fokos lázam lett száraz köhögéssel. Szerdán fogok visszamenni, de nagyon felidegesít még mindig, hogy minek kell iskolába menni betegen.
2021. szept. 13. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!