Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lesz valaha normális házi...

Lesz valaha normális házi orvosi ellátás?

Figyelt kérdés
Telefonon gyógyít, de nem is ő, hanem az asszisztens, meg nem néz, meg se hallgat, dögöljek meg, telefonos “konzultáció” alapján ad köptetőt, mást nem is, ha magától nem múlik el, akkor rendelnek tesztet és ennyi. Máshol is ekkora szar az ellátás? Vagy nekem van ilyen szerencsém, hogy gyakorlatilag semmit se írnak fel, holott hetek óta köhögök?
2021. okt. 28. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Párom lassan egy hete köhög.. tegnap írtak fel neki telefonos rendelés útján 3 szemes erős antibiotikumot.. Én nagyon aggódom,mert asztmás és hajlamos a tüdőgyulladásra de egyszerűen nem fogadja az orvos.


Éjszakánként nem alszunk mert kb. fulladozik. De addig nem nyugszom míg nem hallgatja meg a tüdejét egy orvos. Szóval igen,máshol is ilyen rossz a helyzet.:(

2021. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod nem normális, akkor nálad maximum akkor lesz normális ellátás, ha új orvos lesz helyette.
2021. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, elkanászodott a háziorvosok nagy része . Mennyivel egyszerűbb telefonon semmitmondó utasításokat adni, mint közvetlen vizssgálni.
2021. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapig könyörögtem, hogy adjon már beutalót neurológiára mert mindennap szédülök az ájulás kerülget és elmondhatatlanul fáj a fejem. Mire nagy nehezen megkaptam a beutalót idénre már nincs időpont, jövőre meg nem tudnak még adni...
2021. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindenhol ilyen szar, mert nincs elég orvos. És ezt 10 millió netto fizetéssel sem lehet megoldani, mert 6-8 év mire orvossá képeznek valakit. Az orvos egy elég spéci szakma, lehet hogy még 10 millióért sem találnának elegendő embert, én se mennék még 20 millióért sem orvosnak.
2021. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2-es teljesen normális volt, amíg nem jött a távgyógyászat. Sőt, még azóta is egyszer kaptam gyógyszert. A legjobb az egészben, hogy rendesen be is vagyok oltva, mégis csak egy lófäszt kapok a seggembe, meg egy tesztet. Jobb lett volna fel se hívom.
2021. okt. 28. 14:19
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz, ráadásul jönnek a szigorítások megint, sajnos.
2021. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.:/

Apumat negatív COVID teszttel és három oltással nem fogadta.

Amúgy cukorbeteg és szívbeteg , nagyon köhögött és lázas volt.

2021. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is negatív lett a tesztem, elmentem csináltatni. Csak sokra nem mentem vele, mert mire meg lett az eredmény, pénteken már nem rendelt, keddig meg nem is lesz, de majd akkor is csak délután és nyilván mindenki egyszerre telefonál majd, szóval az se biztos, hogy elérem. Köhögöm fel a slejmet, van, hogy mindenféle hangok jönnek belőlem, van, hogy felköhögés előtt érzem, hogy egész mélyen “húz”, de nem baj. És akkor lehozzák cikkekben, hogy milyen jól helytállnak az orvosok. Ja csak az ember meg is halhat. Mert még ha az oltatlant nem nézik meg, azt megértem, de csak három hónapja kaptam a második pfizert mikor elkezdődött… érdekes, a fogorvosok el tudják látni azt, aki odamegy ha van védettségije.
2021. okt. 30. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem , hogy nagyon rossz neked. :/ Én egy hónapja voltam ilyen szarul. Viszont nagyon sok a lelkiismeretes orvos . Én orvostanhallgató vagyok, a klinikán emberfeletti erővel dolgoznak.

Kamillateás inhalálás próbáld ki, szedj napközben köptetőt. Lefekvés előtt pedig igyál egy kupica pálinkát.( nekem semmilyen köhögéscsillapító nem használt, alig tudtam aludni. Na ez nyugtatott és elaltatott elég hamar :D )

2021. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!