Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid tünet lehet az, hogy...

Covid tünet lehet az, hogy szagokat nem érzek, de ízeket meg igen?

Figyelt kérdés

Csakmert szagokat nem érzek de ízeket meg igen.


Ja meg az orrom be volt dugulva pár napog meg köhögtem, eleinte azt hittem az orrdugulás miatt nem érzek szagokat dehát most kiderült hogy nem😂 volt valaki aki így volt covidos esetleg?



2021. dec. 23. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Hónapokig nem éreztem illatokat.
2021. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2021. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
igen
2021. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2021. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2021. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Akkor leteszteltetem magam, de a háziorvosomnak nem merek szólni, mert embertelenul beszel azokkal akik nincsenek beoltva😕 kinek lehet még szólni, hogy tüneteket észleltem és teszteltetni szeretnék?
2021. dec. 23. 21:57
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Mondd neki, hogy nem vagy oltva,mert pár nap orrdugulásért nem tartottad szükségesnek 😉

Amúgy máshogy nem tudsz ingyen tesztelni, de így nem is járnál jól vele, mert ha már több napja beteg vagy, akkor pár nap múlva nem fogsz fertőzni. Ha viszont a dokid küld tesztelni, akkor az ünnepek miatt még később kerülsz sorra, és hogy igazán jót tegyen veled, onnan fogja számolni, nem a tüneteid kezdetétől. Vagyis gyógyultan kapsz még 10 nap karantént.

Ha csak kíváncsi vagy, vegyél egy házi tesztet és, ha pozitív, maradj önkéntes karanténban még pár napig. Vagy, ha amúgy sincs dolgod, akkor ugyanez mehet teszt nélkül is, és később nézethetsz antitestet, ha az volt, akkor kimutatja és kaphatsz kártyát.

2021. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanacsod!🥰 Lehet, hogy veszek a gyogyszertarban tesztet, mert erdekel, hogy az vagyok/voltam-e
2021. dec. 23. 22:27
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, mióta vannak tüneteid, de a gyorsteszt nem mutatja ki olyan sokáig, mint mondjuk egy PCR, szóval az is előfordulhat, hogy már nem mutatja ki, de mégis az voltál.
2021. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

"embertelenul beszel azokkal akik nincsenek beoltva"


Embertelenül beszél az mással is. Ki kellene rúgni.

2021. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!