Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valóban ez az új eljárásrend?...

Valóban ez az új eljárásrend? Nem kell tesztelnie/teszteltetnie?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néhány napja koronavírusra jellemző tüneteket tapasztalok magamon. Jeleztem ezt a háziorvosomnak, aki annyival lerendezte a dolgokat, hogy felírt gyógyszereket. Kifejezetten rákérdeztem, hogy tesztelni fognak-e hiszen, csak aztal lehet megállapítani hogy valóban (igazoltan) az vagyok-e. A válasz az volt hogy nem, mert oltott vagyok, ezért nincs teszt. Maradjak itthon, ez világos. Na most gyakorlatilag az izomfájdalom, ízérzékelés teljes elvesztése, folyamatos köhögés változatlanul fennáll. Tényleg ennyivel ennyi lenne részéről a dolog hogy még csak nem is tesztel/teszteltet, hanem szedjem a gyógyszereket aztán majd lesz valami? Mellesleg nem igazán javulok tőlük...


Köszönöm szépen előre is a válaszokat.


2022. febr. 16. 22:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

Akkor viszont nincs kiadva, mert akkor nem kenne értelme az adategyeztetésnél a kérdéseknek.

Az, hogy vannak orvosok, akik nem akarnak tesztelni... Az lehet.

2022. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!