Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5éve májzsgorban élek.Mennyi...

5éve májzsgorban élek.Mennyi lehet hátra?Hónapok, 1vagy2év?Tünetem polyneuropátia.Más nincs.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 21:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/256 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdeklődésed,jól vagyok.A furon mellé kell a kaldium is,mert a vizzel együtt a furon a káliumot is kihajtja a szervezetből.Én napi 2 kálium kapszulát veszek be.1 et a furon bevétele után 1,5-2órával,a 2.at délben.A furont mindíg reggel korán 5-6 körül veszem be,majd 7-8 közt a kaldiumot.Persze mindenkinek a kezelő orvosa dönti el.Van még gyomorvédő propranozol meg betahistin.Ezt a kettőt nekem este kell bevenni.Szívesen válaszolok mindenre,amit 4,5év alatt ezzel a betegséggel meg a polyneuropátiával megéltem.További javulást a Sorstársamnak.Alkohol NINCS,HIÁBA FOGJA KITŰNŐEN ÉREZNI MAGÁT.Még egy konyakos meggy bonbon sem!!!Kérem írjon az állapotáról majd még,ha úgy gondolja.Örülök,ha tudok segíteni,még ha csak ebben a formában is.
2022. ápr. 24. 00:31
 22/256 A kérdező kommentje:
9/21Sikerült új dokit találnom.2.án 8 ra vár.Majd írok,mik történtek.
2022. ápr. 28. 13:58
 23/256 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó hír, örülök!

Remélem, ő már érdemben fog foglalkozni a betegségeddel. Kíváncsian várom, mit mond majd 2-án.

Én kedden voltam kololoszkópián, szerencsére nincs semmi komoly baj, csak néhány divertikulum rosszalkodik.

2022. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/256 A kérdező kommentje:
Kezdődik!Irány labor,teljes vérkép,vizelet,hasi uh.rektoszkóposvizsgálat,majd kolonoszkópos vastagbél tükrözés.Labor 05.26.Uh 06.09.+3 dobzba hetente székletminta leadás a labornak.27/27nek.
2022. máj. 2. 10:12
 25/256 A kérdező kommentje:
23/24 nek a válasz.Bocs a tévedésért.Majd írok kb.2 hónap,mire ezek lezajlanak.
2022. máj. 2. 10:15
 26/256 A kérdező kommentje:
Miért kellett a kolonoszpiás vizsgálat?Nem muszáj válaszolni ha nem akarsz!
2022. máj. 3. 10:27
 27/256 anonim ***** válasza:

A legutóbbi laboreredményeim miatt kérte a doki. Csökkent a vörösvértest, a hemoglobin, a hematokrit és a serum vas is, ezért felmerült a gyanú, hogy vérzés lehet a belekben.

Végre te is elindulhattál ezen az úton, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

2022. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/256 A kérdező kommentje:
27/27Köszönöm.Ez a doki nagyon preciz.1órát meséltette,hogy mi is történt velem 2017.08.hó óta.Akkor utaltak kórházba.Annyit mondott lényegében,magát rendesen hanyagolták.Most mindent feltérképezek önnel kapcsolatban.A kért vizsgálatok után ha meglesznek azonnal hívjon!Na,gondoltam...ez már hozzáállás.Nálam már most vastagbél polipra gyanakszik,pedig csak kopogtatott a hasamon meg az anuszomba nyult bele.Gyógyulást neked,szedd rendbe azokat a direktivumokat.Remélem tiszta szívből,hogy sikerülni fog.
2022. máj. 4. 00:28
 29/256 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 11-es vagyok, én irtam az egyik közeli ismerősömről, akinek szintén cirrózisa van. Nálunk most pozitiv irányt vett a dolog, voltunk vérvételen, vizelet mintát is kértek, meg hasi ultrahangon, az eredményeken az orvos is meglepődött (nem értek hozzá annyira, és nincs előttem a jelentés), de javuló értekről beszélt, voltak olyan értékek amik kifejezetten jók. CT vizsgálat három hét múlva lesz még. Az állapota is nagyon jó, hétvégén már bevásárolni voltunk, simán jött ment a boltban, igaz lépcsőzni még nehéz, otthon süt-főz, szóval teljesen ellátja már magát. A furon is hatásos, naponta megy a verospiron, a furon két naponta csak egy fél, de szinte teljesen lehajtotta a vizet, gondolom van összefüggés mert az étvágy is megjött, sőt nagyon is. Gyomortükrözést még a kórházban csináltak nála de annyit tudok hogy nem találtak semmit, most csak azért érdekelne mert olvasom itt nálatok is vannak ilyen vizsgálatok, ti milyen gyógyszereket szedtek ami a bélrendszerre illetve emésztésre hat? Hashajtó? Antibiotikum?

Milyen dokit találtál? Hepatológust?

2022. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/256 A kérdező kommentje:
29/29Gyomorvédőt szedek.Betahistin meg Pantoprasol.Mindegyikből este 1.Hashajtó,antibiotikum nekem soha nem volt felírva.Az új doki sebész,belgyógyász,pszihológus.A pecsétjén legalább is ez van.68 év körúli.Nyugodt,megfontolt tanult,tapasztalt embernek látszik.A kolonoszkópiát ő végzi el rajtam majd az uh.vizsgálat után.Műteni is szokott a kórházban régebben.Szóval tudás,tapasztalat van nála.Majd június végére mire ez a sok vizsgálat lezajlik,többet tudok.Köszönöm,további jó egészséget,alkoholmentességet kívánok sorstársamnak.Időnként írjon az állapotáról.Jó olvasni,ahogy ismét egészségessé válik.
2022. máj. 5. 05:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!