Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak ezek a piros...

Mire utalnak ezek a piros pöttyök?

Figyelt kérdés

Pár hete már észrevettem hogy a karom egy részén előjöttek nagyon apró piros pöttyök amelyek néha szinte alig láthatóvá válnak. Emellett gyakran viszket a bőröm testszerte. Ez valami betegség tünete lehet?


[link]



2022. jún. 10. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Bőrgyógyász válaszol.
2022. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Szerintem nézesd meg egy olyan emberrel aki ért hozzá (bőrgyógyász)
2022. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Petechiának tűnik,de egy képről fél laikusként nehéz megmondani. Én első körben a háziorvost javaslom és bőrgyógyászaton túl érdemes lenne egy vérképet+alvadási paramétereket is nézetni minél hamarabb.
2022. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Van online bőrgyógyász a SOTE oldalán.
2022. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Majomhimlő!!!!!
2022. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Bőrgyögyász. És ha jól látom, a szőrtüszők is pirosak, eselyes a keratosis pialris és ha ehhez kicsit szárazabb a levehő, lehet viszkető pötty. De rengeteg más is lehet
2022. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
61%
Lehet szúnyogcsípés is. Manapság már a szúnyog se a régi, mindenféle bajságokat hordoz.
2022. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Meg tudod makrózni még erősebb fénnyel, esetleg vakuval? Azt kéne látni, hogy vér, vagy pigment rögök a kis pontocskák. Első tippre vakarás nyom, de nem biztos.
2022. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak a tünete, hogy száraz a bőröd. Testápoló és csóközön.
2022. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!