Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A majomhimlő valójában anális...

A majomhimlő valójában anális szexszel terjed?

Figyelt kérdés
Azt írják, "szoros testi kontaktussal" terjed, de a homoszexuálisok veszélyeztetettebbek, és Magyarországon az összes eddigi fertőzött férfi. Szoros testi kontaktust heteroszexuálisok és nők is szoktak létesíteni. Vajon ez csak egy eufemizmus az anális szexre?
2022. júl. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez egy eufemizmus az óvszer nélküli szexre. Heterók között is terjedhet, ha nem húznak gumit.
2022. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem igaz, a "szoros testi kontaktus" még csak szexetsem jelent feltétlen, és egyáltalán nem igaz az sem, hogy az összes fertözött férfi. föleg nem homoszexuális férfi.


De ezt már jó párszor leírták itt is, és továbbra sem igaz!


Szerintem egyébként te kérdeztem meg már néhányszor, igen hasonló a stílusod.

2022. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Azt írtam, hogy Magyarországon az összes eddigi fertőzött férfi, és ez igaz, már ha lehet hinni a híreknek.

[link]

[link]

[link]

Egyszer sem kérdeztem még a témában, sőt az egészség kategóriát is ritkán látogatom.

2022. júl. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!