Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalok többsége miért nem...

Fiatalok többsége miért nem veszi fel harmadik oltást? 18-20èvesekre gondolok!

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
7%
#11 Már a médiában sem tabu téma az, amit te még mindig konteónak hiszel. Erről ennyit. 😉
2022. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
68%
A téma nem tabu, továbbra is a körészőtt meséid a konteók. De nem is csodálkozom hogy ezt az igen lényegi különbséget sem sikerült azóta sem felfognod...
2022. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
0%
#13 Tudod mi a poén? Az, hogy te hülyének próbálsz beállítani. Ha megnéznéd a 10-es válasz linkjét (médiában leadott műsor), rájönnél, hogy jééé, van egy barom itt az oldalon, aki már 2,5+ éve próbálja ugyanerre felhívni a figyelmet. Tudod mi lenne ezután? Te éreznéd magad hülyének. Szóval részedről úgyis a könnyebb út lesz, nyilván nem fogod megnézni és továbbra is inkább segghülyének állítassz be, mivel a műsor igencsak konkrét tényeket közöl és te félsz attól, hogy kiderül, hogy mégiscsak te vagy tájékozatlan. Kímélj meg a további beszólásoktól, mert ez téged minősít. További szép estét!
2022. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

Mik ezek az "XY korcsoport miért nem veszi fel az oltást" kérdések mostanában erre?

Kezdem az hinni hogy provokáció..

Amúgy meg teljesen mindegy,MAGÁNÜGY!

2022. okt. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
51%

"mivel a műsor igencsak konkrét tényeket közöl "

És továbbra sem ezekkel a tényekkel, hanem a köréjük épített konteókkal van a gond. Ejnye, de nehéz felfogni hogy ez két külön dolog, vajon miért?

2022. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
#15 Legyél konkrét, mégis mi az, amit szerinted köré épített konteó?
2022. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
51%
Mindaz a sok baromság amivel a konteósok jönni szoktak. Hogy a kondenzcsík az chemtrail, hogy az oltásokban chip van, meg azzal irtanak minket, meg eleve az oltás is meg a covid is a great reset része, a Föld meg lapos, Trump meg alakváltó gyíkember és a célja a népességcsökkentés, meg a többi hasonló logikátlan és bizonyíthatatlan mese.
2022. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
#17 Én a chemtrail dumával sosem jöttem, azzal sem, hogy az oltásban chip van. A covid mizéria kinek nem volt gyanús, hogy valami nem oké vele? Trumpról sosem írtam, a népességcsökkentési szándékról meg konferenciát is tudok mutatni. Szóval olyan dolgokról írsz, aminek háromnegyedéről én nem szoktam írni, amiről meg igen, azt bizonyítékokkal alá is támasztom.
2022. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
51%
Teli van az oldal konteósokkal és a légbőlkapott meséikkel, mittudomén hogy te pont melyiket nyaltad be a sok közül.
2022. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
0%
#19 Nem igazán értem, miért nem tudsz kulturált módon kommunikálni. Én amit állítok, azt alá is tudom támasztani. Arról, hogy ez neked nem tetszik, nem én tehetek.
2022. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!