Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalok többsége miért nem...

Fiatalok többsége miért nem veszi fel harmadik oltást? 18-20èvesekre gondolok!

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
51%

"Az, hogy állításod szerint hazugságokat hordok össze"

A szövegértés sem megy? Akkor nem csoda hogy tényleg ennyire könnyű téged ilyen mesékkel megvezetni.

Állításom szerint sorozatosan csak feltételezéseket halmozol egymásra, hisz bizonyítékokat semmire nem mutattál. És ebből eredően az az előbbi állításod volt hazugság, hogy a forrásaidnak bármilyen hitelessége is lenne.

2022. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
0%
#40 Ha passzívan követted a témát, akkor láthattad azt is, hogy azt kérdezem a másik válaszolótól, hogy hajlandó-e megnézi, amit linkelek. Innentől kezdve nem értem, miért böfögsz te is ide nekem egy semmitérő választ. Ugyanazt a kérdést felteszem neked is. Ha linkelek, akkor megnézed, vagy csak kötözködésre futja?
2022. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
0%
#41 Ne köpködj, ne okoskodj, cáfolj meg bármit, amit írtam. Tessék!
2022. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, mit linkelsz. Konteós propagandavideóknak, amikben elismétlik ugyanazokat a feltételezéseket amikkel az előbb lebőgtél, nyilván ne fáradj. Magától értetődően olyasmiket sem kérünk amik csak azokat a tényeket erősítik meg amik köré a meséidet építetted. Hisz bizonyítani pont ezeket a köré épített sztorikat kéne.

Maradva az eredeti kérésnél, mondjuk hogy az ukrán-orosz háborúnak bármi köze is van a great resethez. Fel tudsz mutatni bármit is, ami ezt bizonyítja?

2022. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
51%

"Ne köpködj, ne okoskodj, cáfolj meg bármit, amit írtam"

Feltételezéseken mit cáfoljak? Például áprilisban az emberek megválasztották a Fideszt. Te feltételezed hogy nem. Neked kéne bizonyítani, hogy ez nem csak egy kitalált mese, addig ez csak egy feltételezés, amin nincs mit cáfolni, hisz eleve nulla a hitelessége.

2022. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
51%
#44 Édesistenem... Feltételezések nélküli dolgokat linkelnék, aminek sk utána tudsz nézni, hogy ez valóban így van. Tedd már félre kicsit a háborút témát, kérlek, mert ahhoz, hogy megértsd és ne én legyek segghülyének titulálva folyamatosan, más dolgokat is meg kéne értened. Én nem erőltetem a dolgot, szimplán felajánlom, hogy bizonyítok, mivel erre kértetek. Linkelhetek?
2022. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
55%

Tehát megint csak a mellébeszélés, terelés megy. Tipikus konteós agymosós taktika hogy mindenféle, a témához csak marginálisan kapcsolódó, többórányi videókkal, cikkekkel fárasztanák le az embert, hogy ne legyen olyan feltűnő hogy valójában semmit sem képesek bizonyítani. Téged is így paliztak be ezzel a sok mesével?

Most akkor van bizonyítékod a háború és a great reset kapcsolatára, vagy elismered végre hogy csak úgy elhitted te is, hogy így van, mert illett a meséidbe, amiket szeretnél elhinni?

2022. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
7%
#47 Fárasztó vagy. Nyilván nem olyan egyszerű felfogni, hogy rohadt mocskos, hazug világban élsz, de ne engem nézz már hülyének, ha eltolod magadtól azt, amiket fontos lenne tudnod. Végülis a saját és a családod élete múlik rajta. Mit számít, igaz? Ha nem akarod tudni, mi vár rád, rátok, akkor írd azt. De az, amit csinálsz, ez a beszólogatás ez mégis mi? Tudod ki csinál ilyet? A gyenge ember, aki a témáról való beszélgetés helyett csak a másik sértegetéséhez ért.
2022. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
66%
Most akkor van bizonyítékod a háború és a great reset kapcsolatára, vagy elismered végre hogy csak úgy elhitted te is, hogy így van, mert illett a meséidbe, amiket szeretnél elhinni?
2022. okt. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
51%
#49 Ez ismét kötekedés részedről. Van bőven bizonyítékom, de a matekot sem az algebrától kezdi el tanulni az ember. Megismétlem, amit írtam, ha nem érdekel mi vár rád és a családodra a következő években, akkor mond azt. De ennek, amit csinálsz, baromira nincs értelme.
2022. okt. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!