Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalok többsége miért nem...

Fiatalok többsége miért nem veszi fel harmadik oltást? 18-20èvesekre gondolok!

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
66%
Igen, minden konteós és midnen téma fanatikusai ezt állítják, csak aztán mindik kibukik hogy valódi bizonyítékuk pont a valóság köré képzelt meséikre nincs.
2022. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
Felvettem, de a negyediket már nem venném. Minek? Igen, itt van a vírus, marad is, kb., mint az influenza. Szezonálisan.
2022. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
51%
Hol van az alátámasztás? Egy gagyi videó még az óvodában sem az…
2022. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
0%
#21 Először nézd meg a médiában leadott beszélgetős műsort. Utána lehet mondani, hogy hülye vagyok, addig viszont nem. Bár tudom előre, nem fogod megnézni, mert félsz, hogy kiderül, te vagy tájékozatlan, nem én.
2022. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
51%
Nem félek, csak időpazarlás. Jó pár videót kaptam már, ami a nagyokos konteós szerint bizonyítja például hogy a great reset terv része az ukrán háború, aztán a videó mindig maximum annyit bizonyított hogy létezik ilyen ötlet, hogy great reset. Pont a hozzáköltött meséket nem bizonyítja soha egyetlen hasonló videó sem, jelen példában azt hogy az ukrán háborúnak bármi köze lenne hozzá.
2022. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
0%
#25 Ez csak kifogás részedről. Ismétlem magam, nézd meg a tv-ben leadott műsort. Kemény dolgokat feszeget és mutat, ezekre meg már tényleg nem lehet rámondani, hogy konteó.
2022. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
51%
Akkor linkeld a tévében elhangzott állítások bizonyítékait! Vagy azt hitted hogy ha valaki valamit mond a tévében, az bizonyíték? Nagyon naiv és könnyen bepalizható ember lehetsz akkor.
2022. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
#27 Rendben. Viszont konkrétumot írjál légyszíves, hogy mire kérsz bizonyítékot.
2022. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Akkor maradjunk az előbbi példánál, orosz-ukrán konfliktus. Bizonyíték, hogy bármi köze van a great resethez?
2022. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
#29 Ha megnézted a műsort, vagy legalább bele néztél, akkor hallanod kellet Schwab iskolájáról, ami régebben "Young Global Leaders for Tomorrow" (A Holnap Fiatal Globális Vezetői) néven futott. Később ez lerövidült Young Global Leaders-re (Fiatal Globális Vezetők). Az említett iskola diákjai között olyan nevek szerepelnek, mint Orbán, Putyin, Angela Merkel, Trudeau, Macron, Gates, Zuckerberg és még sorolhatnám, hiszen igensok tanonccal büszkélkedhet Schwab bácsi világszerte. (Ha kell link a diákokról, szólj.) A műsorban "politikusképzőként" említik az iskolát, én nem úgy szoktam, mivel nem csak politikusokat taníttatott ki, hanem minden ágazatban vannak tanítványai. Nem nehéz innentől összerakni, hogy aki YGL diák, az Schwab embere, tehát úgy alakítja a dolgokat, ahogy Schwab elgondolta. Schwab és Putyin meg a kezdetektől együtt dolgozik, már a suli elindulása előtt is ismerték egymást. A Great Reset meg ugye a világ teljes átalakításáról szól, pl világkormányt akarnak létrehozni, aminek az egyik hihetetlenül egyszerű és ésszerű eszköze a háború.
2022. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!