Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalok többsége miért nem...

Fiatalok többsége miért nem veszi fel harmadik oltást? 18-20èvesekre gondolok!

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
74%
59-es, én tőled köszöntem el, hogy vedd már észre magad hogy beégtél a tudatlanságoddal és menj már inkabb tanulni, mint hogy ide kommentelgetsz, mert csak leégeted magad. Hogy lehet ennyire vakon lenni :D
2022. okt. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
0%
#61 Jahh, olyan tudatlan vagyok, hogy előre meg tudom mondani, mi vár az emberiségre a következő években. 😎 Annyira bénán csinálja az elit, annyira egyértelmű már minden, sőt, már a médiában sem titok, ott az EU parlament is, de hát, vannak olyan emberek, akik még ezek ellenére is engem próbálnak hülyének beállítani. Engem nem zavar, csak igazából pont ezért tartunk ott, ahol. Ha valakit el sem tudok gondolkodtatni, meg sem néz semmit, amit linkelek, helyette csak a személyeskedés megy, akkor mégis miért érezném magam beégve? 😄 Tudod mit szoktam mondani? A személyeskedés a gyengeség jele. A témához nem tudsz hozzászólni semmit, tehát még vita sem kerekedik, ennyire sem futja tőled, mivel nem is tudsz mit írni a témába kapcsolódóan. Így amit én állítok, linkelek, elintézed annyival, hogy hülyének állítassz be és pont. Tehát nem én égtem be, te mutatod gyönyörűen felém, hogy gyenge vagy és tájékozatlan, mivel beszélgetni sem lehet veled a témáról. Na ezért hagylak én itt. További szép napot. 😘
2022. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
66%
Igen, egyrészt annyira profik hogy mindent ők irányítanak és minden a terveik szerint történik, de közben annyira bénák hogy te foteltudósként mindent évekre előre tudsz róluk. Komolyan nem esik le hogy folyamatosan önmagadat hazudtolod meg az elkeseredett vergődésed közben, hogy mindenárom ragaszkodhass egy már rég hiteltelen konteóhoz? :D
2022. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
0%
#63 Bizony, elég lenne meghallgatni őket. De ha nem akarod, hát ne. Ennyi.
2022. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!