Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalok többsége miért nem...

Fiatalok többsége miért nem veszi fel harmadik oltást? 18-20èvesekre gondolok!

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
66%
Még mindig ott tartunk, hogy ovis videókon kívül semmi már “bizonyítékod” sincs, szóban sem tudod megvédeni a saját álláspontod, szerintem engedjük el ezt a témát, mert nagyon nem megy ez neked
2022. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
51%
Ha neked kötekedés hogy ne hantázz... hát, ez is egyfajta bizonyíték a meséid komolyan vehetőségével kapcsolatban :)
2022. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%
Édesistenem... 🤦‍♀️ Bizonyítanék, ha meg néznéd. Ember, ez már nevetséges! Ugyanazt hajtogatod folyton, a bizonyítékokra meg nem vagy kíváncsi. Én kiszállok ebből, mert ez kb olyan, mintha egy kecskével próbálnék értelmes beszélgetést folytatni. Még azzal is esélyesebb lenne, mint veletek. További szép napot nektek.
2022. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
66%

“ ez kb olyan, mintha egy kecskével próbálnék értelmes beszélgetést folytatni. ”


Minis ezt érezzük, mikor képtelen vagy a gondolataidat megfogalmazni, a véleményed alátámasztani, gagyi videókat linkelsz helyette, amiknek se füle-se farka, semmire sem bizonyíték, csak az ostoba embereknek. Nem csodálom, hogy inkább meghunyászkodsz ilyen égés után

2022. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
0%
#54 Olvass vissza kifejtettem jópár YGL tanonc életét is, bizonyítanék tovább, de titeket ez nem érdekel, mert elkönyveltétek, hogy hülye vagyok. Látod baszki, vagyok olyan barom, hogy a te és a családod sorsa is érdekel, mégha téged nem is. Az én lelkiismeretem tiszta.
2022. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
51%

"Olvass vissza kifejtettem jópár YGL tanonc életét is"

A konteóid egyikét sem bizonyította egyik sem. Tényleg nagyon infantilis és nagyon naiv vagy még, ha ilyeneknek bedőlsz. Talán egyszer még benő a fejed lágya, meg egyszer talán még megérted azt is, mit jelent a bizonyíték szó. Addig úgyis kár beléd a szó, hisz te szemmel láthatóan már eldöntötted az álláspontodat, és nem érdekelnek a tények.

2022. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
0%
#56 Milyen konteó, ember? Hogy olyan információkat írok le, amiről világéletedben nem hallottál a többi bizonyítékot meg tolod el magadtól? Ennek így mi értelme? Ha meg akarod érteni, miről beszélek, akkor meg kéne nézni, amit linkelek, nem?! Ha nem megy a kulturált beszélgetés részedről, akkor én befejeztem. Túl nagy kérés, hogy megtiszteljük azzal a másikat, hogy nem mondjuk el minden baromnak, mint az ovisok, hanem értelmes ember módjára kommunikálunk? Megy vagy nem megy?
2022. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
66%

“ Ha meg akarod érteni, miről beszélek, akkor meg kéne nézni, amit linkelek, nem?! ”


Megnéztük, gagyi videó, nulla bizonyíték, konteós okádék. Egyéb érv? Aha, az nincs, na szia

2022. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
29%
#58 Menekülj csak, nem is vártam mást. Véletlenül se növeld az esélyt rá, hogy megelőzhető legyen, hogy az utcára kerülj a családoddal együtt és meghaljon többmilliárd ember... További szép napot.
2022. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
0%

Ez is elég tipikus, miután felsültél minden egyes próbálkozással, manipulatív és hazug módon még megpróbálsz az érzelmekre apellálva bűntudatot kelteni a másikban. Kár hogy az eddigi baklövéseiddel annyira hiteltelenné tetted már saját magad, hogy senkinek eszébe nem jut komolyan venni hogy a 0 bizonyítékos meséid miatt bárki is meghalna, nemhogy milliárdok :D

Azért további jó rettegést! Bár hogy neked ez miért jó?

2022. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!