Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a covidot?

Elkaptam a covidot?

Figyelt kérdés

Napok óta levert vagyok nem érdekel semmi.


Most fel akartam kelni wcre menni, de nem tudtam mert ahogy felültem nagyon megszédültem, és olyan erősen elkezdett fájni a mellkasom hogy visszaültem. Nem szúró hanem ilyen szorító érzés. Emelett fáj a nyakam, és a balkarom, és a hasam. Hányingerem van és izzadok pedig kb 20 fok van a szobában. Levegőt is nehezen kapok.

Sosem volt ilyen nem is tudom mihez hasonlítani.


Ha ügyeletre telefonálok most is bevisznek majd a covid osztályra?



dec. 20. 03:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10,és a te konteóidról mikor fogsz kiselőadást tartani?Mert már a "biztonságos és hatékony vakcina" konteóid is megdőltek.
dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"12,te valami ritka,gerinctelen,aljas féreg vagy,ha más halála neked vicces."


Te vagy egy ritka buta, egysejtű beteg állat. Senki nem nevet senkin. Te vagy annyira szánalmas, hogy mindenhol pofátlanul beböfögöd a senki által nem igazolt konteóid tényként, és nem is szégyelled magad, mennyire alávaló iskolázatlan kutya vagy

dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15,na,beteg az pont te vagy,perverz,halottakon röhögő szemétként nagyon büszke lehetsz magadra,kisfiam.Egy kis hülyegyerek röhög csak mások halálán.Ezzel végleg le is írtad magad nálam,a csótányokat emberebbnek tartom.
dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15,mit szólnál hozzá,ha a rokonod ott fuldokolna,meg rángatózna a ágyadban,hm?Az is vicces lenne neked,mert egy pszichopata vagy.
dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10es érdekes, az én orvosom a fejét nemlegesen rázva mondta hogy igen..
dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Infarktusom volt mint kiderült.

Jelenleg is bent pihengetek.


Egyébbként nem vagyok oltott, egyet sem adattam be.

dec. 22. 16:35
 17/19 anonim ***** válasza:
16,jobbulást,ne is adass be egyet se!
dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kizárt dolog, hogy be adassam.

Köszönöm.

dec. 22. 19:42
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, jobbulást, gyors felépülést, kellemes ünnepeket Neked!


10es, én nem mondtam hogy a cél a kinyírás, hanem a betegség, az idősek is a gyógyszer mellékhatására szednek 2 másik gyógyszert. És onnantól kezdve hogy létezik olyan hogy mellékhatás minden egyes gyógyszernél, jó lenne ha kinyitnád a szemed és nem hinnél vakon a gyógyszerlobbi szentségében. Világszerte nyerik már a pereket a vakcina károsultak. Nem maga az oltás az ellenség, mert elméleti síkon és technikailag a gyengített vírus beadása működik, szervezet reagál rá, az egy jó "találmány". Az ellenség a gyógyszeripar, amely megtömi az oltásokat mindenféle kísérő anyaggal, mely hatása tragikus lehet, pont mint ahogy az élelmiszeripar óriás cégek a rengeteg káros e-betűs szarral teszik, remélem ezt nem vagy képes elvitatni hogy a feldolgozott élelmiszerekben milyen káros, függőséget okozó anyagok vannak. A gyógyszercégnél pont a pfizer a fő mocskos nagy cég, és az ő oltásuk nem a hagyományos gyengített vírus technikát alkalmazza, hanem egy biotechnológiai kísérletet, mely az embereken nem volt még széles körben tesztelve. Ha nem vakon szurkolnál, hanem nyitott szemmel járnál, akkor láthatnád azt is hogy világszerte nyerik már a pereket, magánszemélyek, és érdekvédelmi szervezetek is a pfizer ellen, dollár milliós pereket nyerve, a szomszéd Romániában már embereket el is ítélték mindezért. Szóval ébresztő, ne gondold azt hogy minden tény amit a mainstream media talál. Mert akkor mindent el kellene hinned a fidesznek meg az egyháznak is.

dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!