Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan még rajtam...

Van itt olyan még rajtam kívül, aki homlokból izzad, mint az állat? Ez vmi hiperhidrózis vagy hormonprobléma lehet?

Figyelt kérdés
Előre is thx. Nem vagyok túlsúlyos, max. egy kicsit (max. 5 kiló), de amikor a dagadt faszik mellettem nem izzadnak, rólam pedig folyik a víz, az egy kicsit zavar.

2013. jún. 22. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is folyton izzadok a homlokomon és a hátamon, ha csak ülök vagy fekszek otthon, és még a hónaljam is alig izzad, a homlokom alatti részen és a hátamon folyik a víz. Nem tudom miért vám ez, de nem is érdekel, természetes dologként tekintek rá.
2013. jún. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Salx Narval ***** válasza:
Ja,úgy kb az ország fele.:D
2013. jún. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ez vmi hiperhidrózis vagy hormonprobléma lehet?"


Egyik sem, a probléma neve: nyár.

2013. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is, a hajamból folyik a víz, hátul a nyakamba, elöl a szemembe, ki kellene vizsgáltatni, hogy nincs-e hormonális, vagy egyéb szervi oka, de még nem vettem rá magam, hogy ezzel orvoshoz menjek.
2013. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Thx. mindenkinek.

3-as: az a baj, h nem csak nyáron van ez, bár szerencsére 20 fok alatt nagyon minimális, vagy csak akkor jobban, ha vmi megterhelőt csinálok.

Ez egy kicsit tönkre tudja tenni a nyaramat, mert így igazából kimozdulni sincs kedvem, a strandot kivéve.

Lehet, h ilyenkor északra kéne költöznöm, nem tudom.

Most vizsgáltatom magam, h hormonprobléma-e, de ha nem az, akkor csak hiperhidrózis lesz.

2013. jún. 22. 16:47
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Na az már gond, mármint, ha nem csak a meleg időben jelentkezik. Szerintem felesleges találgatni, mert számos oka lehet, jól teszed ha kivizsgáltatod magad, én is ezt tenném. Remélhetőleg semmi komoly, vagy legalábbis jól kezelhető a problémád.
2013. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat eleg gaz tenyleg, bar ha van egy kis legmozgas, akkor nem annyira gaz, kivetel a dog melegvan. Mostvizsgaltatom magam, egy weborvos azt mondta, h vagy hormonbaj vagy hiperhidrozis.
2013. jún. 23. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ha ideges vagyok. Elég könnyen elő lehet idézni hogy izzadjon a homlokom. De nem csak izzadok hanem melegem is lesz (föleg homlokom) (úgy hogy nincs is meleg
2020. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!