Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha tudnád hogy kínok közt...

Ha tudnád hogy kínok közt fogsz meghalni 20 évesen mit tennél?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

Jol gondoltad. En is a heroinra allnek ra amikor mar fajdalmaim vannak, es a halalom elott beadnam az aranylovest.


Koztudott, h a heroinnal semmi sem kepes nagyobb oromet okozni, igy ez egy igen jo valasztas. Es olcso is.

2014. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de jó, hogy tippeket adtok egy újabb öngyilkosjelöltnek.
2014. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó fele annyira fájna mint nekem már lehet felkötötted volna magad..
2014. máj. 4. 14:33
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es, a tudas mindenki szamara elerheto. Az h mire hasznalja mar az o felelossege.
2014. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz bele a Breaking Bed-be. Sok ötletem van, például drogterjesztőnek állni, mert így drogozhatsz, drogosokkal lehetsz. Vagy az utólsó hónapban állandóan krokodilozni.
2014. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Vannak itt ötletek,érdekes témát feszegettek szerintem nem csak egy halálos beteg kiváltsága a drogozás ha pedig betegen kapnak el droggal ugyanúgy bilincset kapsz a kezedre mintha egészségesen kapnának el,szerintem úgy rossz a rendszer ahogy van az öngyilkosság pedig nem bűn akár hogyan is éri el azt az ember,egyszer jót fognak nevetni rajtunk a vagy sírni hogy mennyi pénzt öltünk egy olyan harcba amit nem lehet megnyerni ahogy a vezérünk mondta 2020-ra drogmentes lesz a hazánk hát,ez szépen hangzik kezdhetnénk mingyárt az alkohollal vagy a nikotinnal na mindegy elérhetetlen célt akarunk elérni de majd rájönnek hogy nevetséges még az ötlet is ezzel az a baj hogy bizonyos drogok elletek keresztelve kábítószerré és azért komoly börtönbüntetést kaphatnak az emberek pedig sok beteg embernek segítenének méltósággal távozni és persze nem lenne ennyi alkeszünk.
2014. máj. 4. 18:02
 17/19 anonim ***** válasza:

Össze-vissza kevered a dolgokat, kérdező.

"hogy bizonyos drogok elletek keresztelve kábítószerré és azért komoly börtönbüntetést kaphatnak az emberek pedig sok beteg embernek segítenének méltósággal távozni"


Ami segít "méltósággal távozni", az a topikban végzett eddigi munkásságod szerint a heroin lenne?

Tényleg komolyan gondolod azt, hogy a heroint legalizálni kéne?

Tudod, a heroint nem csak ártatlan halálos betegek használják ám arra, hogy kinyírják magukat.

Szerintem ezt gondold át még egyszer, bár sejtem, hogy igazából nem érdekel a téma, csak elkapott a hév.

2014. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 My Conserve ***** válasza:

Amúgy létezik olyan is, hogy spontán gyógyulás. Az orvosok közlik, hogy te 99% eséllyel meg fogsz halni, rákészülsz, eladod a házad, minden, aztán mégis túléled. És ott állsz majd egy új élet küszöbén, hajléktalanként.


Szóval nem mindig biztos az a tudás.

2014. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 soktoparton válasza:

#9

Ennyi pénz, kb 2 napra lenne elég, Amerikában.

A luxuslakosztály, min 8-10 milla/nap

+ az odaút, meg a drága pezsi, ami 500-800ezer/üveg.


Itt Magyarországon elég lenne 1 hónapig, ilyen életvitellel :D

2019. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!