Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megvagyok nagyon ijedve mit...

Megvagyok nagyon ijedve mit csináljak mi ez?

Figyelt kérdés
sziasztok 19 éves lány vagyok 3 napja a számban oldalt felfedeztem egy barna foltot reggelre már a másik oldalon volt ma az ajkam alsó részén olyan mint egy anyajegy kerek és barna de nem fáj meg semmi és lehet holnap már máshol lesz ..van lyukas fogam meg gócom is rettegek a fogorvosoktól de hogy mi lehet ez a folt? kérlek segítsetek hozzáteszem soha az életben nem dohányoztam és nemis ittam de mégis akkor mi ez?

2016. jún. 12. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertozes lesz. Fontos a szaj higienia. Ha vannak ilyen problemaid, akkor pedig el kell menni a dokihoz. Kerj erzestelenitot, ha szamodra nehezen viselheto a kezeles.
2016. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel mindig máshol van, így nem kell megijedni, valami aftaféle dolog. Öblögess Phlogosol oldattal, pár nap múlva el fog tűnni, ha mégsem, akkor mutasd meg orvosnak.
2016. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!