Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőrákom? 13 éves...

Lehet tüdőrákom? 13 éves vagyok és nagyon félek. Egy pár ilyen tünetről olvastam a neten. (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kb 2 hete voltunk strandon a barátnőmmel ott amikor kijöttem a vízből nem töröklöztem meg meg semmi ilyesmi és nagyon fújt a szél. Másnap reggelre már eléggé fájt a jobb oldali mellkasom aztán másnap már egy kicsit áttért a bal oldalira is. Azóta szinte semmi más tünet nincsen. Kivéve ,hogy napok óta fáradtabb vagyok (az is igaz hogy keveset szoktam aludni) és be van dugulva az egyik orrom (de az mar régebb óta) Egyszer viszont iszonyatosan szédültem azthittem hogy ott el is ájulok csak sikerült leülnöm így nem lett semmi. De egy-két napja elkezdem szárazon köhögni. Nagyon félek , hogy ez tüdőrák lehet. Olvastam is róla és ezek a tünetek benne vannak a korai jeleibe. Szerintetek ez lehet tüdőrák?? Vagy ha nem tüdőrák akkor esetleg valami más betegség? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 21. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet tüdőrák.Csak tüdőgyulladás.Az meg nem jelent semmit hogy nem vagy lázas.Fáj a tüdőd, szédülsz, köhögsz?Ez nem elég?A hugom kb.két hétig köhögött de semmi más baja nem volt, elvittük orvoshoz és kiderült hogy kétoldali súlyos tüdőgyulladása van!Ez nem játék mindenképpen vigyenek el a szüleid orvoshoz!Jobbulást, remélem nem lesz baj!
2016. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen. Köszi a válaszokat. :) Mivel hétvége volt nem tudtunk elmenni orvoshoz de hétfőn elmegyek. Bár már a mellkasom és a hátam nem fáj a biztonság kedvéért megnézetem.
2016. júl. 24. 23:51
 13/14 anonim ***** válasza:

szüleidnek igaza van.

ha nincsen lázad, nincsen tüdőgyulladásod.

pihend ki magadat, és a köhögés elmúlik magától.

ezzel hülyeség orvoshoz menni.

2016. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ma reggelre teljesen elmúlt a hátfájdalom meg ezek. Lehet hogy izonláz volt vagy esteleg rosszul feküdtem és úgy vettem a levegőt. Nem tudom.
2016. júl. 25. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!