Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fertőzött lettem?

Fertőzött lettem?

Figyelt kérdés
Szoval elöljároban anyit érdemes rolam tudni hogy nagyon barátságos ember vagyok könyen ismerkedek és beszélgetek. A minap jötem hazafelé mikor egy hajléktalan melé ültem le a buszon. Én adtam neki pénzt ö pedig asztmondta cserébe teker nekem egy cigit. Namár most az a hagyományos nyálazos cigipapirja volt és igy tekerte a cigit nekem is. Meg beleitam a borába is. Másnap arra keltem hogy viszket a böröm föleg a szám környékén piros kiütés szerü jelenségek jelentek meg. Nagyon kellemetlen!!! Azt akarom kérdezni hogy lehet ehez köze vagy ez csak az idöjárás miatt lehet példáúl megfázás influencia !! válaszokat köszönöm

2017. jan. 6. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a bajod? Jobban vagy?
2017. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!