Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit tegyek? Mi az...

Szerintetek mit tegyek? Mi az ami segít, mert nem makarok betegebb lenni, meg akarok gyógyulni.

Figyelt kérdés

Kedden beteg lettem és nagyon gyógykezeltem magam, jobban is lettem, de el kellett mennem egy rendezvényre és ott kicsit megfáztam....már egy hete taknyolok és fáj a torkom...most egyszer egyszer köhögök is, pedig rendesen gyógyszerezem magamat és nem tudom mit tehetnék még. Egy hete rendszeresen gyógyítom magam, pihenek, teát iszok, gyógyszert szedek a taknyosság ellen, fújom a torkomat, szopogatok torok gyógyszert....de semmit nem javulok, sőt lehet, hogy rosszabbul az állapotom....mit tehetnék?

Orvoshoz nem akarok menni, amíg nem szükséges

16/L



2018. febr. 5. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Főzz magadnak forralt bort és bújj az ágyba.
2018. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha romlik az állapotod akkor orvoshoz kéne menni nem gondolod? NEm véletlenül nem gyógyulsz meg a teától. Milyen gyógyszert szedsz ha nem voltál orvosnál? Mert a vény nélkül kaphatóak nem gyógyszerek.
2018. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem maradtál otthon pár napig, így lehet elhúzódó lesz a betegséged, én is így jártam egyszer és után a 1 hónapig voltam beteg. Ha nem javul, menj el a háziorvoshoz.
2018. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!