Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meg akarok gyógyulni az...

Meg akarok gyógyulni az anorexiából de nem tudok mit tegyek?

Figyelt kérdés
már MINDEN szakembert és antidepresszánst bevetettek de nem megy. plz!!!!!!!!!
2010. júl. 20. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor tőlünk mit vársz?:D
2010. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na és a barátaid? Nekem is volt ilyen problémám, és akkor kaptam a fejemhez, amikor a barátaim azt mondták, olyan vagyok, mint egy csontváz. Elszégyeltem magam. Aztán hallottam fiúktól, hogy milyen szexinek tartják, ha van mit fogni a nôn. Elôvettem hát egy olyan nadrágot, amiben jól néztem ki, és belehíztam. Letettem a cigit, véget vetettem minden káros szenvedélynek. Sok sikert :)
2010. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pontosan mi nem megy? oszd be a kajálást: reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora + nasi az esti filmhez. Minden nap jegyezd fel, hogy megcsináltad-e. Számold össze, hogy megvan-e a szükséges kalória. Állj rá a mérlegre, hogy híztál-e. Minden hurkát, ami megjelenik a hasadon üdvözölj, mert a gyógyulás jele.
2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jaj, hát nem értitek? nincs semmi nem megy almán kívül jóformán semmit sem tudok megenni. egyszerűen nem bírok beleharapni és félek h mi lesz. vmi gyógyszert? vmi durvát? akármit beszedek komolyan!
2010. júl. 20. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
ha akármit beszedsz, akkor szedjél be kenyeret és sonkát. Vágd pirula alakúra vagy ilyesmi. Meg kell értened, hogy csakis rajtad, a saját akaraterődön múlik a gyógyulásod. szedd össze magad
2010. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hkt78 ***** válasza:
étvágy gerjesztők a retek, metélőhagyma kis mennyiségben fogyasztva. Boróka tea illetve fahéj is. Pl. lereszeled az almát megszóród egy kis fahéjjas cukorral. Talán a legbiztosabb, ha orvoshoz fordulsz a panaszoddal mert létezik a gyerekeknek étvágygerjesztő csepp és úgy tudom a felnőtteknek is. Sajnos még mindíg csak kisérleti stádiumban vannak az igazán hatásos étvágyfokozó tabletták.
2010. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vitaminoknak is van étvágygerjesztő hatásuk. Vegyél be néhányat, és megjön az étvágyad.
2010. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan kaja, amire összefut a nyál a szádban:)

Vagy ha tényleg nem csúszik semmilyen szilárd, akkor turmixolj össze kaját és idd meg, mint a bébi papit. A szervezeted hamar hozzá fog szokni ahhoz, hogy táplálékot viszel be, ezért utánna szerintem már nni is tudsz majd.

2010. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem emetofóbiám van. Rettegek a hányástól, egy évig nem éltem csak gyümölcsön mert anyukám anno azt mondta, a gyümölcsöt nem lehet kihányni. Már eszek normálisan, félni még mindig félek, de azt hiszem, jó úton haladok a gyógyulás felé. Illetve remélem. Nekem senki ne írjon fel gyógyszert, mert a pszichiáterekben nem bízok. Nem kell nyugtató, köszönöm. Ha le akarod küzdeni, akkor le tudod. De ha nem akarsz, nem küzdesz, akkor olyan bogyót adnak, amilyet akarnak, nem lesz hatása. Ez a te meccsed, nem játszhatja le senki helyetted. Én hét éve csinálom. Sok sikert!

L/17

2010. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!