Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hüvely bűzös folyása mitől lehet?

Hüvely bűzös folyása mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ilyen lábszagú vagy nem is tudom,vettem rá canesten combit azt használom tegnap óta.De nagyon zavaró mert nadrágon keresztül is érzem.Semmi önbizalmam.Amúgy mielőtt jönne az off másfél éve ugyan azzal sexelek

2018. márc. 6. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor talán a 1,5 éve ugyanaznak is el kéne menni dokihoz, meg neked is, pláne, hogy a pasid nagy eséllyel nem csak veled szexel
2018. márc. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább bakteriális fertőzés lesz. Okozhatja az is, ha tangát hordasz..
2018. márc. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A pasim nem hinnem hogy massal szexel..akkor bakterialis fertozesre nem er semmit a canesten?
2018. márc. 6. 07:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy a pasid MOST kivel szexel (meg te is), ha elötte volt másvalakivel kapcsolata vagy neked, mert a fertözésnek idö kell, mire ele´g eröls tünetei lesznek.


Emellett fertözéseket nemcsak szx útján lehet elkapni, sok más helyen is van rá esély.


A canesten még a gombás fertözések nagy részére sem hat - mert mindenki mindenre ezt kenegeti, ezért a kórokozók már megszokták -, de baktériumos fertözésre garantáltan nem jó.


Az egyetlen ÉRTEMES megoldás, hogy szépen elmégy egy orvoshoz, és megvizsgáltatod magad.

2018. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem semmi... Nadrágon keresztül is bűzlesz, de eszedbe nem jut orvoshoz menni!!! Hogy lehet egy nő ennyire igénytelen????
2018. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vizsgáltassátok meg magatokat.
2018. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A bűzös folyás inkább bakteriális fertőzés tünete,nem a gombáé, menj el orvoshoz, mert ezen a canesten nem fog segíteni.
2018. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan, hogy lehet valaki ilyen piszok igénytelen? Pfuj! Csoda, hogy a barátod nem fordul le rólad, én biztosan hozzád nem érnék, míg bűzlesz (az más kérdés, hogy én lennék az első, aki kézen fogva elmenne veled az orvoshoz, ha te már ilyen ostoba vagy, hogy nem mész.
2018. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzésre nekem Betadine kúpot és kenőcsöt mondott a doki. Szinte azonnal enyhítette az égő érzést és viszketést.
2018. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!