Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek jó indulatú vagy...

Szerintetek jó indulatú vagy rossz indulatú daganat lehet?

Figyelt kérdés

Apám tüdőjén van egy cseresznye nagyságú folt/daganat. És most ezt vizsgálják neki?

Szerintetek ez mennyire súlyos? Könnyen kezelhető mégha rossz indulatú is?

Nagyon aggódóm!!



2018. nov. 20. 19:11
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Ma volt meg neki az egyik az vizsgálat és holnap lesz a másik fele. Aztán két hét múlva lesz meg az eredmény. Remélem semmi komoly nem lesz. Ennyire még nem aggódtam.
2018. nov. 21. 18:42
 12/45 A kérdező kommentje:

Rendben!

A daganat legyőzésében amúgy nagy szerepet játszik hogy hogy állsz hozzá? Pl.: pozitivan akkor nagyobb az esély a gyógyulásra stb...

2018. nov. 21. 21:47
 13/45 anonim ***** válasza:
Ez mindig számít. Csak tudod nehéz, amikor már régóta benne vagy és nem történik pozitív változás. Ilyenkor elkezdi az ember feladni.
2018. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Már elkezdett leszokni a dohányzásról (már kevesebb szív el naponta)

Jövő hét utáni héten fog majd vissza menni és lesz ami lesz. Remélem jó indulatú és hamar lelehet majd műteni.

2018. nov. 22. 17:14
 15/45 A kérdező kommentje:
És hogy ez a daganat már egy féléve ott van és most fogják elkezdeni kezelni akkor ez még korai felismerésnek számít?
2018. nov. 22. 17:22
 16/45 anonim ***** válasza:

Na ez az amire nem tudom a választ, ezt az orvosk tudják jobban a vizsgálatok után megmondani.

Azt mondjuk nem értem, hogy miért dohányzik még mindig. Hát én tuti első körben azt tenném, hogy lerakom a fenébe és soha többé nem nyúlok hozzá. Hány intő jel kell még neki, hogy abbahagyja?

2018. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Mi már mondtuk neki hogy rakja le meg még miért cigizik még mindig (ezt még akkor mondtuk amikor nem tudtok hogy daganatos) de azt mondta hogy fejben gyenge hogy megtegye. De most már próbálkozik vele.

És a mi mind reméljük hogy az orvosok segíteni tudnak neki. És sikerül letennie a dohányt.

Én most csak annyit tudtok érte hogy imádkozok érte. És remélem hogy Isten segít rajta. (Vallásos ember/ek vagyunk)

2018. nov. 22. 21:31
 18/45 anonim ***** válasza:

Ez egyébként nagyon szép dolog tőled.

Én ugyan nem vagyok vallásos, de anyám miatt én is sokat imádkoztam, hagy ne írjam le mi lett mégis a vége. A lényeg az és az a tanulság ebből, hogy nem tudjuk Isten szerint mi a jó és a helyes. Mi csak abban tudunk gondolkozni, hogy maradjon életben, mert úgy gondoljuk az a jó.

Bocsi, nem akarok itt ebbe jobban belemenni, csak azért írtam le, hogy tudd, ez önmagában nem elég, de én remélem, hogy Isten megérti a fájdalmad és segít a te kérésednek megfelelően.

2018. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ha lesz valami majd írok.

2018. nov. 23. 05:57
 20/45 A kérdező kommentje:

Haza jött apa és beszélgettünk.

Azt mondta hogy nem biztos hogy daganat, lehet hogy csak valami sejosztodás vagy mi. És márcsak holnap fog rágyujtani, utána már soha többet!

2018. nov. 23. 17:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!