Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek jó indulatú vagy...

Szerintetek jó indulatú vagy rossz indulatú daganat lehet?

Figyelt kérdés

Apám tüdőjén van egy cseresznye nagyságú folt/daganat. És most ezt vizsgálják neki?

Szerintetek ez mennyire súlyos? Könnyen kezelhető mégha rossz indulatú is?

Nagyon aggódóm!!



2018. nov. 20. 19:11
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Pár nap után megkérdeztem hogy mennyit szívott el. Azt mondta hogy eddig a legtöbb egy nap alatt 7 száll volt.


Annyira remélem hogy majd letud róla majd szokni. És én csak tehetetlenül nézem....

Annyira segítenék ha tudnék bármit is azon kivűl hogy mondogatom neki hogy negyújts rá! :(

2018. dec. 6. 21:54
 42/45 anonim ***** válasza:

E-cigivel nem lehet leszokni.

Nézd, megteszel mindent, mert próbálod helyes útra terelni, a többi csak rajta múlik.

2018. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Még a műtét nem történt meg de sajnos újra elkezdett napi többet elszívni mint 5

Nagyon szomorú vagyok emiatt :( de elkell fogadnom hogy nem akar leszokni róla.

Valamennyire elkezdtem magam készíteni a legrosszabbra hogy rosszindulatú daganata van. Hiába az orvosok azt mondták hogy semmi jel nem utal arra de akkor is....

2018. dec. 20. 22:03
 44/45 A kérdező kommentje:

Az orvosok azt mondták:

Legjobb esetben is csak 10 éve maradt hátra és meghal.

Szóval most nagyon letört vagyok..úgy érzem egy világ dőlt most bennem össze. Nemtudom feldolgozni. 10 év max. nagyon kevés idő. Bármit megtennék csak azért hogy hosszú élete legyen. Ha kéne meghalnék érte. Nagyon szarul érzem magam. Sírok mióta elmondta.

2019. febr. 2. 17:53
 45/45 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi van most veletek? Apud jól van? Remélem, minden jól alakult.
2020. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!