Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek jó indulatú vagy...

Szerintetek jó indulatú vagy rossz indulatú daganat lehet?

Figyelt kérdés

Apám tüdőjén van egy cseresznye nagyságú folt/daganat. És most ezt vizsgálják neki?

Szerintetek ez mennyire súlyos? Könnyen kezelhető mégha rossz indulatú is?

Nagyon aggódóm!!



2018. nov. 20. 19:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

A daganat is egy sejtburjánzás, de a cigit jó ha leteszi.

Reméljük semmi komoly.

2018. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem daganat akkor mi más lehet?
2018. nov. 24. 15:18
 23/45 A kérdező kommentje:

Elég nehezen birja cigi nélkül...

Már valahol nem birta és szívott egy slukkot

2018. nov. 25. 10:23
 24/45 anonim ***** válasza:
Tudni kellene a leletet, amit adtak, mit mutat a röntgen vagy a CT. Lehet sok minden. Cigit abba kell hagyni és kész, nincs választása.
2018. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Cigiről teljes lemond!

De mondta hogy az orvosok azt mondták neki hogy semmi jel nem utal rá hogy rosszindulatú daganat lenne (ha az)

2018. nov. 25. 16:50
 26/45 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy ez egy intő jel a változásra, a következő jel nem lesz ilyen...
2018. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Remélem hogy ez semmi komoly és ezután már nem lesz mégegy ilyen eset!

A dohányzásról ugyan nehezen de sikerülni fog. Ma volt az utulsó két szál cigi.

Hiszek neki hogy már nem fog soha rágyújtani!

2018. nov. 25. 22:00
 28/45 A kérdező kommentje:

Most este megkérdeztem hogy ma rágyújtott-e és azt mondta hogy pár szálat igen (sajnos).

Tudnál segíteni hogy hogyan segítsünk neki a leszokásban? Azt mondja hogy nem a nikotin kell neki hanem valami pótcselekvésre vágyik a dohányzás helyett.

De eddig naponta 20 szálat is elszivott úgy hogy örülök annak is hogy ma már csak sokkal kevesebbet szívott el

2018. nov. 26. 21:42
 29/45 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de azt elképzelni nehéz, hogy aki eddig 20at szívott, az beéri pár szállal. Szerintem leszokni így nem lehet, csak ha leteszi és többet nem gyújt rá. Kell talâlnia egy másik pótcselekvést.
2018. nov. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem talál más pótcselekvést :(

Megkérdeztem hogy ma rágyújtott-e és azt mondta hogy 4 szálat elszívott ma sajnos. :(

Annyira rossz hogy én nemtudok semmit sem csinálni ellene azon kivül hogy csak anyit mondok neki teljes szívemből hogy ne gyújtson rá.

2018. nov. 27. 21:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!