Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek jó indulatú vagy...

Szerintetek jó indulatú vagy rossz indulatú daganat lehet?

Figyelt kérdés

Apám tüdőjén van egy cseresznye nagyságú folt/daganat. És most ezt vizsgálják neki?

Szerintetek ez mennyire súlyos? Könnyen kezelhető mégha rossz indulatú is?

Nagyon aggódóm!!



2018. nov. 20. 19:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz mit tenni, ne okold magad, megteszel mindent, de hiábavaló, ha ő nem fogadja el.
2018. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
De szerinted az jó hogy márcsak naponta a 20 helyett csak 3-4 szív el? Ez már egy jó jel és innen márcsak sikerülni fog
2018. nov. 28. 21:41
 33/45 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek így, de te ismered őt. Most napok alatt is mindig megígérte, de kiderült, hogy mégis elszív párat és aki 4et mond, az lehet 8 is. Ez csak halogatás a részéről.
2018. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Nem. Nemhiszem egy elhallgatna/hazudni több szálról. Hallom a hangján és látom az arcán hogy nem hazudik.
2018. nov. 29. 21:32
 35/45 anonim ***** válasza:
Oké, kívánom, hogy neked legyen igazad.
2018. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Sajnos ma is rágyújtott. Szerintem minden nap ráfog gyujtani de annak örükök hogy csak keveset.

Most még nincsenek meg az eredmények a tüdejével kapcsolatosan még nem aggódok meg semmi. Nem gondolok a legrosszabbra sem

2018. nov. 30. 22:30
 37/45 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy most kijön egy negativ eredmény, aminek örülünk természetesen, de ez sok embert csak arról győz meg, hogy csinálhatja tovább, amit eddig is, az élet kegyes hozzá. Ez egy ideig így van, aztán meg pillanatok alatt meg van a baj. Persze értem, hogy nem igen tudsz beleszólni, de súlykolni kell belé, mondogatni neki sokszor, talán akkor belátja.
2018. dec. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Nap mint nap mondom neki

Egyszer remélem megtörik

2018. dec. 3. 21:56
 39/45 anonim ***** válasza:
E-cigi nikotinos liquiddel ,eloszor olyat vegyel amibe annyi nikotin van mint egy cigibe, aztan mindig kevesebb nikotintartalmut vegyel. Inkabb novenyi glicerin nedvet lelegezzen mint kormos cigifustot
2018. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
E-cigiről szerintem szót sem akar hallani
2018. dec. 4. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!